Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DR wo Štěpix Muž, 33 let / Šejdorf a H.Brod

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek DR wo Štěpix si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Muzice se věnuju asi celý svůj život od svých asi 8 let bicí a harmonika,zpěv a zakřičel jsem si na vás s kapelama CIRCLE VILLAGE (2003-2005),SELFCONTROL(2005-2006),BIOCIDE(2006) a EMBARGO(2006-2009) a 5let COCA CORE COMPANY(.duben 2009-leden2014)...Život je někdy KUREVSKEJ ZMRD,ale proto ho žijem,aby jsme mu nakopali PRDEL!!!!Současnost Leden 2014 Mr.DYNABOOM!!!,příležitostně též NONSENSE.Občas se snažím uspořádat i nějaký ten menší,větší fest (HUBERTKA OPEN AIR) https://www.facebook.com/hubertkaopenair/  a koncertík v Okrouhličce u H.Brodu nebo v Přísnoticích (Jižní Morava) Fok!

 

 

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem