Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

dar333 uh.hradiště

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek dar333 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

God Defamer

Tak a je to tu, náš debut "HEAVENLY HELL" v edícii GOTHOOM PRODUCTIONS je už v predaji. Objednať si ho môžte jednak priamo u vydavateľa ako aj na našich kontaktoch, prípadne priamo zakúpiť CD na našich koncertoch (aktuálne info o koncertoch na našom profile) za smiešnu sumu 7,- EUR. Čaká na Vás 10 skladieb v celkovej dľžke 39:21. Enjoy it!!!

http://www.gothoom.com/kontakt.html

2 skladby v plnej dĺžke si môžete vypočuť v prehrávači a to pekne v teple domova, či rodinného krbu!

Melancholy Pessimism

Drahý příteli metálisto.Slavnostně oznamujeme, že vychází nové, v pořadí již 6. album MELANCHOLY PESSIMISM, které bude pokřtěno 28.5. v uherskohradišťském klubu Mír. Více info na profilu. Zdraví vás Killy a MP. P.S. možná přijde i božský Kája, nebo Paul Speckmann z Master a Marthus z Cradle Of Filth...kdoví?

Volcano

Zdar pane, dík za přání, tuším na co narážíš, minulý rok mně odešli 2 přátelé, co jsem je měl prakticky za bráchy, a nikdo se mně na nic neptal, bolí to stále, hold čas a hudba jsou nejlepší léky, ať se Ti také daří co nejlépe, hudba DARNETOR má duši, jsou tam emoce, přesně takovou upřímnou hudbu mám rád. Myslím že by lidé uvítali vidět i naživo, neplánuješ někdy do vzdálenější budoucnosti nějaký koncert s DARNETOR?

Zobrazit všechny názory