Crippled Reverend

Muž

Profilové foto

Player

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Crippled Reverend si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Profilové menu

<span class="menu-icon menu-icon-dashboard">Úvod</span>

Blog

To nejlepší z Bandzone - Rekapitulace

Upraveno:

O seriálu:                                                                                              

Seriál webu Hard Music Base (Databáze hard & heavy hudby) s názvem "To nejlepší z Bandzone" funguje od roku 2011. Počet shlédnutí čtyřech dílů do současnosti je 13.880. Součástí seriálu je vydávaná kompilace ve formátu mp3 s repertoárem kapel, které jsou do seriálu vybrány. Tyto kompilace si do dnešního dne stáhlo ze serveru Mediafire 1.471 lidí.

Spolupracovníci a návštěvníci webu Hard Music Base vybírají z Bandzone rock metalové kapely, o kterých si myslí, že by měli být vidět, slyšet, že si zaslouží větší pozornost. Zajímavá tvorba a maximální počet 1.500 fanoušků, jsou kritérii pro výběr. Sehranost, instrumentální zručnost nebo hudební vyzrálost, nemusí být rozhodujícím faktorem pro zařazení na seznam.                                                                                                    Primárním cílem tohoto seriálu je informovat rockového fanouška o zajímavé muzice, projektech, skupinách nově vzniklých nebo kapelách, které již aktivní nejsou a kterým se z různých důvodů nedostává podpory, jakou by si zasloužily. 

Nové díly seriálu projdou částečně grafickou změnou. Nadále budou články s kapelami či hudebníky šířeny prostřednictvím webu HMB, sociálních sítí jak na profilech kapel, tak na FB profilu HMB. Dosah příspěvků této FB stránky, počet lidí, kteří příspěvky viděli je přes 8.000 týdně.

Pokud náš seriál pomohl některým kapelám, které po sdílení seriálu zaznamenali větší zájem o svou tvorbu tak jsme tomu rádi. Nadále věříme, že podobné iniciativy pomáhají méně známým nebo začínajícím kapelám v jejich rozvoji. 

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Rosa Nocturna

Ahoj, rádi bychom tě pozvali na náš profil, kde jsme zveřejnili dvě nové nahrávky. Doufáme, že se ti budou líbit a oceníme, když nám na ně napíšeš svůj názor.

Aktuálně hledáme hráče na doplnění sestavy a to bubeníka a zpěv. Pokud bys měl zájem s námi hrát, neváhej se nám ozvat, popřípadě o naší nabídce říct případným zájemcům. Díky, měj se.

Rosa Nocturna

Zobrazit všechny názory

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie