Crippled Reverend Muž

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Crippled Reverend si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

To nejlepší z Bandzone - Rekapitulace

Upraveno:

O seriálu:                                                                                              

Seriál webu Hard Music Base (Databáze hard & heavy hudby) s názvem "To nejlepší z Bandzone" funguje od roku 2011. Počet shlédnutí čtyřech dílů do současnosti je 13.880. Součástí seriálu je vydávaná kompilace ve formátu mp3 s repertoárem kapel, které jsou do seriálu vybrány. Tyto kompilace si do dnešního dne stáhlo ze serveru Mediafire 1.471 lidí.

Spolupracovníci a návštěvníci webu Hard Music Base vybírají z Bandzone rock metalové kapely, o kterých si myslí, že by měli být vidět, slyšet, že si zaslouží větší pozornost. Zajímavá tvorba a maximální počet 1.500 fanoušků, jsou kritérii pro výběr. Sehranost, instrumentální zručnost nebo hudební vyzrálost, nemusí být rozhodujícím faktorem pro zařazení na seznam.                                                                                                    Primárním cílem tohoto seriálu je informovat rockového fanouška o zajímavé muzice, projektech, skupinách nově vzniklých nebo kapelách, které již aktivní nejsou a kterým se z různých důvodů nedostává podpory, jakou by si zasloužily. 

Nové díly seriálu projdou částečně grafickou změnou. Nadále budou články s kapelami či hudebníky šířeny prostřednictvím webu HMB, sociálních sítí jak na profilech kapel, tak na FB profilu HMB. Dosah příspěvků této FB stránky, počet lidí, kteří příspěvky viděli je přes 8.000 týdně.

Pokud náš seriál pomohl některým kapelám, které po sdílení seriálu zaznamenali větší zájem o svou tvorbu tak jsme tomu rádi. Nadále věříme, že podobné iniciativy pomáhají méně známým nebo začínajícím kapelám v jejich rozvoji. 

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

DTPP

Čabas draku,
dovoluji si Ti představit projekt DTPP. V profilu máme dva songy a rozhodli jsme se, že to je fakt prda !!! :-)
Díky za poslech i názor!
Pavlos (Hibernatus, DTPP)

Nahum

Nový merch oficiálně vypuštěn!!!

Pro naše fanoušky jsme připravili čtyři různé motivy triček - pánské i dámské varianty. Náhled, info a soutěž s novým merchem najdeš na profilu.

Díky za dosavadní podporu!
NAHUM

Unborn

Zdravíme!
V současné době jedeme FOUR HORSEMEN TOUR s kapelami:
Nahum, Secret of Darkness a Suburban Terrorist. Pokud budeš ve správnou chvíli na správném místě, přijď nás podpořit!!!:
2.5. Žilina - Retro klub; 3.5. Trenčín - Klub Lúč; 23.5. Praha - Exit-Us; 24.5. Plzeň - Pod Lampou; 30.5. Frýdek-Místek - Stoun; 31.5. Karviná - Hard Cafe
Už úvodní štace naznačily, že to bude jízda!! Podrobnosti na našem profilu.
Budeme se těšit!!
UNBORN & FHT Crew

Zobrazit všechny názory

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie