Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rin Phoenix Muž, 22 let / Partizánske

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Rin Phoenix si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Kapela sa rozhýbala

Upraveno:

... čo je myslím si veľmi dobré a veľmi pozitívne, nakoľko sa veci dali konečne do pohybu. Moja kapela Mystery Kids momentálne prechádza mnohými zmenami, najviac asi tou, že mení trošku zostavu a štýl. Namiesto tvrdého emo štýlu, ktorý kapela hrala doteraz sa bude venovať štýlu, ktorý po dlhšom rozhovore zbytku kapely uznali za štýl, ktorým by sa chceli poberať ďalej, čož je rock. Ďalšia vec ohľadne tejto kapely, je hľadanie speváka. Po krátkej dobe rady kapely opustil spevák Oliver, za ktorého momentálne kapela hľadá náhradu (s tým počítam, že tá pauza, ktorú momentálne kapelka má, bude dlhšia, pokým nájdeme nového speváka). Postupne sa budú prerábať pesničky (hudobne, viac do alternatívneho rockového štýlu, prípadne do hard alternative) a budeme sa zaoberať hľadaním, už spomínaného speváka. To je asi všetko ohľadne kapelky Mystery Kids! :)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory