BRUTAL ASSAULT fest 19 let / Jaroměř

Playlist je prázdný :(

Fanoušek BRUTAL ASSAULT fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Zveřejněn program „Obscure Stage“, Informace o předprodeji vstupenek

V sekci program byl zveřejněn program „Obscure Stage“, která bude opět umístěna v zastřešeném prostoru na „Zelené louce“. Letošní podoba „Obscure Stage“ nebude již klubová, neboť budou odmontovány boční stěny a zůstane pouze střecha a vznikne tak otevřenější a vzdušnější prostor.

Proximity (CZ, modern metal), Straight (CZ, hardcore), Stíny Plamenů (CZ, black metal), The Fall Of Ghostface (CZ, electro metalcore), In Vain (NO, avantgarde metal), Five Seconds To Leave (CZ, core), Divadlo Marza (CZ, alternative theatre), PerfeCitizen (CZ, grindcore), Beautiful Caffilery (CZ, hc death metal), Empyrion (SK, death black), FOB (CZ, death metalcore), FDK (CZ, post metal), Minority Sound (CZ, cyber metal), Secret Of Darkness (CZ, black metal).

Pokud ještě nemáte vstupenku na letošní BA, věnujte pozor této zprávě: Již jen poslední týden zbývá pro objednávání e-ticketů za 1700,- Kč! Poslední objednávky budou přijaty před půlnocí 31.7. a následně budou vstupenky k dostání pouze v „kamenných předprodejích“ (za nejnižší možnou cenu 1650,- Kč do 5.8.) a také v ticketingových společnostech (Ticketpro, Ticketportal, Eventim, Ticketstream v ceně 1850,- Kč do 6.8.). Vzhledem k dosavadnímu zájmu o vstupenky doporučujeme jejich zakoupení již v předprodeji.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory