Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BrainWave Production Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek BrainWave Production si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Hledáme nové promotéry do BrainWave Production! Chceš pořádat koncerty s naší promotion? Napiš nám!

Upraveno:

Naše promotion funguje od roku 2012 a máme za sebou spolupráci s více než třemi stovkami českých i zahraničních interpretů.

Hledáme nové promotéry, kteří již mají zkušenost s pořádáním koncertů a nebo mají dostatek sebevědomí a odhodlání se do toho pustit. :-)

Spolupracujeme s řadou zahraničních agentur a bookingovek, stejně tak se podílíme na akcích větších českých promotion a máme za sebou spolupráci například na festivalech Student Fest 2013 a 2014 a Žižkovská Noc 2013, 2014 a 2015.

Mezi nejznámější zahraniční kapely, kterým jsme dělali koncert patří například: Our Last Night (USA), In Hearts Wake (AUS), Crossfaith (JAP), Close Your Eyes (USA), I The Breather (USA), Hopes Die Last (ITA), Helia (ITA), I Declare War (USA), Inquisition (USA), Within The Ruins (USA), coldrain (JAP), Amenra (BEL), Hawthorne Heights (USA), Me Vs Hero (UK), Polar (UK), Machinae Supremacy (SWE), Sirens and Sailors (USA),...

Z českých například: Airfare, Švihadlo, A Banquet, Momma Knows Best, Modern Day Babylon, Sodoma Gomora, Dirty Blondes, V3SKA, Voxel, Pavel Callta, Green Smatroll, Criminal Colection, The Truth Is Out There, Evelynne, Curlies a řada dalších.. (celý seznam kapel můžeš najít ZDE)

Hledáme hlavně promotéry na žánry metalcore / hardcore / deathcore / metal atd.

Jsme ale otevření všem možným žánrům jako např: ska / indie / reggae / punk / rock / post-HC / pop / alternative / folk / nu-metal atd.

Pokud máš zájem  o spolupráci, napiš e-mail na erml@atlas.cz nebo navštiv naší FB stránku a tam nám napiš do zpráv. :-)

Těšíme se! :-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Popsmog

Ahoj. Rádi bychom tě pozvali do nášho profilu. Přidali jsme nové písničky do nášho playlistu a začíname pracovat na nové muzice a albumu. Když se ti budem líbit, tak moc oceníme, když si nás hodíš do oblíbených ;)

Dík a měj se!

Zobrazit všechny názory