Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ajinek Žena, 23 let / Proseč

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ajinek si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Luže is not dead II aneb spadne Hvězda?

Upraveno:

2. ročník festivalu, kde je vše dovoleno.

Akcička se tradičně pořádala v jedný místní hospůdce Zlatá hvězda dne 26.11.2016. Nikde jinde na nás nebyli zvědaví :D :D. Odcházela jsem kolem 4h hodiny ranní, takže za mě vydařená, mooc vydařená akce :) Novinkou pro tento rok byl druhej výčep, což bylo fajn. Padly všechny sudy :D Když pak byl jenom tvrdej, začalo to bejt teprv zajímavý :D 

První měla hrát kapela NA ROVINU, a taky NA ROVINU napsali, že nepřijedou. Škoda :( Fesťák teda odstartoval GUILD OF FOOLS - pecka hned na začátek. Boží, ty housle, mandolína...všechno, celkovej dojem je k nepopsání, to by jste museli slyšet :D Fakt se mi to líbilo, doufám že o vás ještě uslyšíme :) Dalším v pořadí byla skupina VOLANT - od nich jsem ani nevěděla co čekat, tuhle kapelu neposlouchám, takže jsem z toho měla trošku strach, ale bylo to skvělý. Od druhýho výčepu bylo vidět jak je sál narvanej, jak všechno duní, jak všichni skáčou - pecka. 

A pak konečně proč jsme se tady vůbec sešli -> BANDA. Jak je u Bandy známo, kluci holdují Rumu, tak čím jiným pokřtít to jejich CD než Rumem?? Jestli to byl Tuzemák nebo Božkov, je asi  v týhle chvíli jedno. Důležitý je, že Rum, opravdu tekl proudem :D. Banda hrála skvěle, konečně to dobrý Lužský ska :D Sál narvanej, podlaha se houpala :D Jak už to po křtu bývá, autogramiáda musí bejt!!! Tohle kluky taky neminulo - nekonečná fronta dívek a žen -> kluci byli jak v sedmém nebi, do karet jim hrálo taky to, že měli jenom jednu tužku, takže se mohli dosytosti pokochat tou dámskou krásou, která byla všude kolem nich :D :D Dosytosti nakrmení popularitou a dámské společnosti - rozhodli se, že to spláchnou :D 4 piva a 4 rumy :D  Po této záplavě rumu hrála kapela DUKLA VOZOVNA - kluci hráli dobře, pobavili mě akorát, když jsem jim tam nesla pivko, aby měli nějaké to občerstvení. Po přinesení 3 piv a přinesení dalších 2, mi bylo řečeno, že už pivo nechtějí, že budou rádi, když vypijou tohle :D :D Bylo jich 5, tak snad 5 piv?? Ale je možný, že kluci pak řídili, takže aby mohli odjet nebo nevim.. Podskalák každýmu nemusel chutnat :D :D (Nebo jak se to pivko jmenovalo :D ).          

A BUDE HŮŘ - konečně, na tuhle kapelku tam čekalo hooodně lidí. Tak klasika, kdo by se netěšil. Škoda jenom, že po konzíku pak odjeli hned domů. Jinak kluci hráli skvěle, nevím co jinýho napsat..prostě chválím, hráli pecky - co víc si přát :)  Kluci nám dali na bar několik  jejich samolepek, že je máme rozdávat za pivo, což jsme chtěli udělat...akorát v jedné chvíli když jsem se otočila a pak zase zpátky, tak tam zůstala jenom jedna samolepka - njn jsme hold v Čechách, a když je nědkde něco zadarmo :D  Poslední, kdo se nám představil byla kapelka NOMA - kvalitní HC, styl přesně pro mě :D akorát mi přišlo, že hráli jenom chvilku..Každopádně to chtělo ukončit tak skvělou akci něčím takovým :D Pořádnej randááál!!

Akce super, nebylo co vytknout, možná to, že ani letos Hvězda nespadla, škoda. Zkusíme to příští rok :) a klukům a všem, kteří se podíleli na této akci chci moc poděkovat bylo to skvělý, Díky :) 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory