Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fakt! hard rock / Veverská Bítýška

„kapela je neaktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Nástrojové obsazení:

Kytara a zpěv: Ondřej Musil

Kytara: Petr Beňas

Baskytara: Libor Olejník

Bící: Martin Malinský

Bio a historie

Jsme kapela vzniklá někdy v lednu 2014 a v kompletní sestavě koncem března.

Hrajeme výhradně vlastní tvorbu s českými texty jak nám zobák narostl a měnit to v dohledné době ani neplánujeme. V nástrojovém obsazení je zde Ondřej Musil (kytara, zpěv) a Libor Olejník (baskytara) bývalí členové neznámé a nikdy nikde, až na pár soukromých akcí, nehrající cover kapely Druhý pivo, dále Jonáš Dvořák (bicí) bývalý kytarista nu-metal kapely Pig Slap a v neposlední řadě náš druhý kytarista Petr Beňas (kytara) bývalý hráč rockové kapely Jumanji.

Po odchodu zakládajícího člena kapely a bubeníka Jonáše Dvořáka (5/2016) se do bandu přidává zkušený bicmen Martin Malinský.

Nemíříme ke hvězdám, ale pokud si naše tvorba najde svoje publikum, budeme jenom rádi.