Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Everyday Hate hardcore / Hradec Králové

„H.K.H.C. since 2000“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

SOUČASNÝ STAV BANDY

Upraveno:

Zdar všem!

Stále platí náš stav nepoužitelnosti pro živý vystupování - nyní sme ve fázi hledání nový síly pro naši muziku. Jak asi už většina z vás ví nebo tuší, tak nás po odchodu Kennyho opustil i bicmen Děkys a kytarák Bauwy - všichni během loňskýho roku. Situace pro nás není jednoduchá, tak nám dejte čas ať se pokusíme s tím něco udělat. Tímto klukům zasíláme velký "DÍK" za všechno, co pro tudle bandu udělali!!! NEVER FORGET!!

Dál taky makáme dle možností na nový nahrávce, kterou máme rozdělanou ve studiu Myloše Mottla v Třebechovicích a to ještě ve starý sestavě, tak se těšte na řádnou porci nenávisti:):)

EH

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

BEX

Zdar chlapáci,ať vám to hraje minimálně ště jednůc tolik ste super banda:). Srat na kokoty co je nezajímá muzika a řeší furt dokola stejné hovna je to plevel v undergroundové scéně a TAKOVÝ, se časem sami vyplení ze scény:D. Už se na vás těším 11.12. v Hodošu. Z pozdravem Glejt.

Chucky

Děkujeme Vám kamarádi, že jsme mohli být včera účastni skvělé akce k Vašemu krásnému výročí. Všem návštěvníkům děkujeme za vlídné a přátelské přijetí, byť jsme stylově ten večer značně vyčnívali :-) Z organizace i atmosféry jsme si přivezli bezesporu kladné zážitky. Za celý Torc díky, díky, díky.

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »