Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Euff_beatz rap-drum'n'bass / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Becouse we are here 44 ×
  • Pure punishment 79 ×
  • Bussiness is the game 65 ×
  • Když do toho deš tak to máš 41 ×
  • Street walk 73 ×
  • Porno keepers!!! 75 ×
  • Paralyzeer 202 ×
  • Mad hammer 140 ×
  • mad hammer mix 66 ×
  • Still works 6 ×

Novinky

Fleda Dub step invasion 31.8.2012

Poslední pátek prázdnin nás v hudebním klubu Fléda čeká další pokračování párty Dubstep Invasion! Tentokrát jsme si pozvali Londýňana žijícího v Praze Jménem Z-Kat!
Toho na stage doplní djs Yak(pohon) ,Phileee(NewGen.), Flexa(NewGen), Dekor a Pobuda!
Na malé stage to roztočí Djs Johness, Rubenz(Invisible records),Brain Swab, Elektro RAP v Podani Eufory a Flákota

Z-Kat

Jiholondýňan Z-Kat strávil 10 let produkcí a snahou zmixovat co nejvíce hudebních stylů. Jeho současná tvorba kombinuje euforické ravey tóny podtržené surovým „screech wobble“, při kterém vám zelektrifikuje duši a zároveň upiluje hlavu. V roce 2008 založil Z-Kat se svým dlouhodobým kamarádem a průkopnickým producentem Kanji Kinetic netlabel Electrostimulation Records, který v srpnu 2010 vydal Z-Katovo první album, Pseudoscientific Quackery. Jeho spolupráce s hudebníky jako Heapy, Dryman, C.Monts nebo Samara a jeho remixy pro takové, jako jsou Kanji Kinetic, Sumberse, Temper D a Side9000 propagovali mnoho dalších labelů - napřiklad Bass Hound, Off Me Nut nebo Mutant Bass records. V roce 2009 našel Z-Kat svůj domov v Česku. Od té doby po celé střední Evropě nastupuje jako DJ se svou slavnou škraboškou, a to se jmény jako Drop The Lime, Submerse, Atomic Hooligan, Kry Wolf a mnoho dalších. MP3: Z-kata unreleased tvorbahttp://soundcloud.com/zeibura/sets/unreleased-dubs/. Více nahttp://soundcloud.com/zeibura nebowww.facebook.com/zkatmusic.
http://www.mixcloud.com/zkat/

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

bluechips band


Bez profilu

vybavené zkušebny v Brně
č.1 5x10m plně vybavená
č.2 5x4m vybavená
č.3 5x5m vybavená
po - ne 7:00-23:00 hod. - zajištěno elektronicky -voda, WC, parkoviště
hlídaný areál
www.bluechips.cz
603 494 178 franta

plackyevca

Zdravím,
vyrobím Vám placky o průměru 4,5 cm, je možné vytvořit jakýkoliv motiv, který si navrhnete. Nemusíte si objednávat nějaký minimální počet 100 kusů, jak to bývá běžné u velkých výrobců. Kromě obyčejných placek (ty se sichrou) je možné vyrobit i magnetku, klíčenku, zrcátko, klíčenku se zrcátkem. Ceny jsou: placka 15 kč, klíčenka, magnet, zrcátko 20 kč, klíčenka se zrcátkem 25 kč. Při odběru více kusů se dá domluvit cena nižší.
Pokud máte zájem, nebo chcete podrobnější informace, napište na e-mail: edesign.brno@seznam.cz..

Zobrazit všechny názory »