Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ertha metal / Adamov

„Nové nahrávky na YouTube!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • You Were There (demo 2011) 2 973 ×
  • Resurrected (demo 2011) 2 013 ×
  • Voiceless Flute (demo 2011) 1 511 ×
  • Dominus Hominum (demo 2011) 1 206 ×
  • Hope (úryvek ze zkušebny) 1 109 ×

Novinky

Finský cyklus

Po velkých a převratných událostech se ještě na pódium hned tak nedostaneme. Mezitím se ale dějí jiné věci a pod rukama nám vzniká trochu jiná hudba.

Už před časem jsme byli požádáni o hudební doprovod k divadelnímu zpracování románu Sudenmorsian od Aino Kallas. Zadání znělo: hlavně ne metal. Podařilo se a vznikly tři skladby pro kytaru, harfu a sem tam něco dalšího - Finský cyklus. Drama se úspěšně odehrálo a harfistka, toho času na konci 8. měsíce, si sice přes břicho sotva dosáhla na struny, ale naštěstí neporodila. Potom nám (no, hlavně Ereisce) ale bylo líto, že ony skladby zazněly jen jedinkrát na představení, a to ještě ve zkrácené a zjednodušené podobě. Tak jsme se k nim později vrátili a ještě si s nimi pohráli. Pak jsme hupsli na gauč u nás v obýváku a nahráli se na video. Dvě písničky už jsou k vidění na YouTube, na třetí ještě pracujeme, snad tam brzo bude taky.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »