Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Error 55 rock / Plzeň

„Dyk more...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Underground do podzemí!

Dámy a pánové, dyk more...

Po úspěšném vystoupení v Božkově, kde jsme zahráli vše, co jsme si mysleli, že umíme, rozhodli jsme se překonat další milník v naší předlouhé slavné cestě za... objevením všech plzeňských hospod, kde se dá dělat bordel. K příležitosti Jindřišových narozenin tedy zahrajeme 11.března v klubu ACW Military, přesněji v jeho podzemní části, která je určena jen pro otrlé, v případě našeho koncertu především pro velmi potrhlé. S námi zahrají další dvě a půl kapely, z nichž jedna nás provází již od dávných počátků - Drsná Stěna. Druhá... To se nechte přeqapit, na to se nedá vhodně připravit! A pokud jde o tu půlku... Báli jsme se, že kdyby třeba nebyla dostatečná prdel, mohli bychom jí dorovnat alespoň tou jednou půlkou, minikapelou Od nás zázrak nečekej, která mimo jiné hraje písně zaniklých neznámých skupin Corpus a RUR.

Upozorňujeme, že se jedná o druhou část naší RETRO SHOW, takže se bojte, uslyšíte zde i výtvory a slepeniny z našich temných začátků!

A hlavně tam výborně vaří!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »