Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Error 55 rock / Plzeň

„Dyk more...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pro velký úspěch znovu!

Naší premiéru v Panoptiku všichni přežili a chtějí nás tam zas. Asi mají rádi výzvy. My na to odpovídáme usilovným zkoušením, abychom se do té doby naučili některé starší oblíbené písně a také slepili pár nových. A hlavně jsme znovu pozvali Drsnou Stěnu, protože se na ní minule všichni tak těšili. Tento druhý pokus se uskuteční 16.6 a začínat bude opět skupina Od nás zázrak nečekej, která bude mít také o pár písní víc.

A aby toho nebylo málo...

...Budeme slavný! Ne, kecam, ale zahrajeme si v plzeňské Runwayi, kde se dříve hrávalo ostošest. A naší basařce Andree se povedlo pozvat kapelu 008, kterou už znají i nějaký ty lidi. Jako další do party jsme pozvali Easy Riders, se kterými jsme již jednou kdysi hráli a bylo to dobrý. Takže 30.června v Runwayi na Lochotíně!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »