Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Error 55 rock / Plzeň

„Dyk more...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zmrtvýchvstání!

Upraveno:

Dámy a pánové, dyk more...

Už je to tak! Je nám líto, ale Error 55 se opět vrací na scénu! Fazy2 si našel skutečnou práci, Jindřiš si nechal transplantovat nějaký ten čas, jeho Paní Andrea se seznámila s baskytarou a pomocí mentální gymnastiky sama sebe přesvědčila, že to vlastně zní docela dobře, takže je nás opět aspoň štyry a jsme odhodláni šířit do světa naše (p)oselství.

A začne to na zcela novém místě. Jedná se o kavárnu/hospodu Panoptikum v Plzni v ulici Kardinála Berana. Bude to tradiční oslava Jinřišových narozenin s Drsnou Stěnou a tentokráte i s přeqapením v podobě zcela nové kapely Od nás zázrak nečekej, která hraje zapomenuté písně neznámých autorů, které málokdo zná a ještě méně lidí zajímají, o to více však přispějí k nevšednímu zážitku.

Bude to 17.března, asi tak od 19:00.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »