Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Error 55 rock / Plzeň

„Dyk more...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Musí to ven!

Dámy a pánové, dyk more...

Stala se nám taková věc... Naše basařka Andrea se cítí být poněkud naplněna. Možná je to tím úspěchem, jaký jsme sklidili na všech třech našich společných počinech (nikdo nás nevyhodil). My však máme podezření, že je na vině náš bubeník a zvukař Jindřiš. Ona totiž Andrea na zkouškách stojí vždy velice blízko bicích. A na koncertech se jej také drží. Inu, následky na sebe nenechaly dlouho čekat a naše drahá kolegyně se poněkud nafoukla. Ne však, že by jí stouplo ego. To ono asi nejdřív stouplo něco úplně jiného... Stačí.

Každopádně, aby se vše vrátilo do normálu, čeká soudružku jistá velice náročná operace. Nevíme, jak dlouho to bude trvat, zda to přežije, či zda nám z ní v nemocnici náhodou neudělají dvě, rozhodně si však do konce roku ještě zahrajeme. Pamatujte, trpělivost Error přináší..!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »