Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Error 55 rock / Plzeň

„Dyk more...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Error 55 do Parlamentu!

Dámy a pánové, dyk more...

Dne 19.11.2016 se budou v plzeňském klubu Parlament konat mimořádné volby! Budete volit kapely Grady Ann, Mrtvej Kostelník a Error 55, přičemž kdo zvolí všechny, dostane sladkou odměnu! Jedná se o prvotřídní originální Hubičku od Pana Kostelníka osobně, s překvapením uvnitř, ve 3D a s vysokotlakovou přirážkou!

Ale teď vážně, začátek je v 19:00, končí se ve 23:00, mají tam dobrý pivo, příjemnou obsluhu a my jsme velmi rádi, že si můžeme zahrát zrovna s kapelou Grady Ann, která také klade důraz na naléhavé texty a pestrou hudební složku. Stane se tedy poprvé za život naší kapely, že si zahrajeme s někým, ke komu se hodíme! Dále Mrtvej Kostelník je kapela, se kterou jsme již hráli, je s nimi dobrá domluva, jsou velice vynalézaví, vtipní a velice si váží svých fanoušků, takže kdo je znáte, těšte se, tvrdě na sobě makají.

Po dlouhé době hrajeme s více kapelami najednou, takže jsme se výjimečně rozhodli vybírat vstupné v pozitivních číslech, jedná se o pade.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »