Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Errantes death-black / Praha

„"Nahrávání CD"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Touch of Pain- Live Session (2015) 2 802 ×
  • King of the Night- Live Session (2015) 1 951 ×
  • Saturnus- Live Session (2015) 1 648 ×
  • Kolíska Hříchu- Live Session (2015) 1 492 ×

Novinky

Řev...

Upraveno:

Dobré odpoledne,

tímto příspěvkem bychom chtěli informovat naše fanoušky o velice pozitivní personální změně - po zdánlivě nekonečných obstrukcích s předchozími vokalisty (někteří například nepřišli na koncert, protože na něj prostě jako zapomněli jako) a různých více či méně zoufalých pokusech o rychlé nalezení náhrady (například účast náhodného opilce z publika apod.) jsme (snad) konečně nalezli vhodný dílek do naší oplzlé skládačky - stal se jím veselý chlapec Míša, kterého můžete znát z uskupení Koudelníkův syn. Svou koncertní premiéru si s námi odbyl v Modré Vopici, kde jsem vystoupili společně s Hydrauliter, Dustborn a Legion. Koncert to byl vydařený, takže doufejme, že v sobě tento nadějný jinoch najde vhodnou dávku mentální retardace, díky níž bude schopen vydržet po našem boku. Errantes s novým vokalistou již brzy i ve Vašem kulturáku!

Bah.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

papir74

V 8.9. ve Vopici za mě nejlepší z večera Líbilo

Zobrazit všechny názory »