Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emotional Crime hard rock / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

plány 2016

Přejeme všem mnoho slastných hudebních zážitků v nadcházejícím roce a zároveň se na období roku 2016 uchylujeme do zkušebny. Ze zdravotních důvodů tedy odkládáme veškeré koncertování pro veřejnost. Děkujeme :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Anthony Neff

Zdravím. Nabízím služby nahrávacího studia zaměřeného především na vokály, rap a mluvené slovo, avšak je zde možné nahrát vše, vyjma bicích. Studio je vybaveno například profesinálním lampovým mikrofonem Rode Classic 2, daw kontrolerem M-Audio Projectmix, klávesami Casio CTK-700, apod. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com položka Studio.

Soulcakeduck

No, myslel jsem to tak, že jste nevěděli moc co očekávat, protože náš bandzone zatím nemá co nabídnout, ale o to víc jsme rádi, že se akce povedla :) Tak zase někdy na velkejch prknech ;)

Soulcakeduck

Děkujeme moc za pozvání na tu páteční akci! Trošku jste s náma zariskovali a my jsme za to moc vděční. Pár lidí jsme taky přitáhli a rozhodně na Vás budem pamatovat, až se někdo bude ptát, jestli neznáme nějakou dobrou kapelu ;) Ještě jednou dík - SCD

Zobrazit všechny názory »