Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emise 2 rock-rock / Praha / Teplice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Emise unplugged - Kadlček, Andel, Fojtík

Příležitostně vystupujeme v tomhle triu, které hraje písničky od staré Emise. Je to akustická verze naší prastaré kapely a já s Danielem Andelem jsme její půvosdní členové. Doplňuje nás trochu mladší basák Jakub Fojtík.

Na podzim 2016 máme v plánu tyto akce:

15.října Unčín

11.listopadu Knak Teplice

3.prosince Hvězda Teplice (hosté Hlaholu)

16.prosince Rajče Teplice.

Přijďte si zavzpomínat, zazpívat či zatančit na Emisácké pecky.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Petr Kadlček

Ahoj Míšo. Je vidět, že jsi od pěti let v americe - ten pravopis to prozrazuje, ale obdivuju, že stále mluvíš česky. Já tě moc rád uvidím. Tady je můj mail p.kadlcek@email.cz a tady telefon +420732822547. Dej mi vědět, kdy budeš v čechách a sejdeme se.
Tvůj tatínek si s náma zahrál 1x v Krupce, pak jednou na hraní jako host nepřijel a před dalším domluveným koncertem zemřel. Ty akustické bloky dávám na koncertech s jeho písničkama, které celá kapela nehraje a lidem se to hodně líbí. Před tím jsme se s ním viděli v Praze a hrál mi pár nových písní-zajímavé texty. Jinak jsme se moc neviděli, on žil podivínským stylem a navíc daleko. Tobě bude tak kolem 35 let, ne? Napiš, a měj se krásně. P.

Zobrazit všechny názory »