Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emerald Shine metal / Nový Jičín

„Soutěžíme na Rebelu a připravujeme debutové album!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rainy Night (music video version 2017) 124 ×
  • Neverending Fantasy- Beneath the Stars EP (2016) 1 442 ×
  • Frozen Empire- Beneath the Stars EP (2016) 1 159 ×
  • Dance Beneath the Stars- Beneath the Stars EP (2016) 998 ×
  • Rainy Night- Beneath the Stars EP (2016) 2 666 ×

Léto a podzim v nové sestavě Emerald Shine!

Upraveno:

Personální zemětřesení, spočívající v mnohonásobných výměnách na postu kytary a zakončené odchodem zpěváka, naše kapela ustála. Z výsledných problémů se ještě trochu otřepáváme, ale jedeme dál!

 

Jak již víte, pokračujeme nyní v šesti lidech. Jak podivně málo! :-D Pomalu si ale zvykáme. Charakter naší hudby se tímto nijak nemění: stále v ní najdete metalové nástroje, harfu, housle i píšťaly, čisté vokály i screamy, hlasy mužské i ženské.

V kapele jsou nyní čtyři vokalisté. To není jednoduché na secvičení, tudíž si na léto bereme koncertní pauzu a budeme na pěvecké sekci makat. Ovšem nejen na ní! Pracovat budeme též na nové hudbě, na nové image kapely… A na klipu.

Ano, zakletý videoklip k písni Rainy Night. Situace v kapele byla posledního půl roku nestabilní. Tvorbu videa to bohužel zbrzdilo. Blýská se ale na lepší časy, takže se snad brzy dočkáme. Vydání videoklipu bude svým způsobem poslední rozlučka s našimi ex-kolegy Štěpánem, Mírou a Ondrou, kteří v klipu účinkují. Až dokončíme tento úkol, může naší kapele naplno začít nová éra, jejímž hlavním úkolem bude tvorba debutového dlouhohrajícího CD.

Již nyní se usilovně věnujeme dokončení veškerého materiálu. Samotná tvorba CD ještě nějakou dobu potrvá – až vše doskládáme a dotextujeme, čeká nás domácí demonahrávání, při kterém každou skladbu do poslední noty vyladíme. Až potom zamíříme do studia. Celé to může trvat půl roku nebo rok – nespěcháme. Hlavní pro nás bude nikoli rychle, nýbrž kvalitně odvedená práce.

Nakonec je třeba zmínit koncerty, které na podzim chystáme. Zatím to vypadá především na severní polovinu Moravy, ale nejspíš se poprvé vypravíme i za hranice naší vlasti. Ale o tom zase příště. :-)

Hezké léto a na podzim na viděnou!

Vaši Bivoj, Ritchie, Kamil, Leena, Dušan a Radek