Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Elena J. acoustic-folk / Brno

„Nové home made album Cesta do hlubin Eleniny duše“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Elenu to k hudbě od mala táhlo. Když ve svých 9 letech přišla za rodiči s prosbou o kytaru, zdálo se, že bude rozhodnuto. Dva roky se učila ovládat struny a hlasivky na ZUŠ Dubňany. Nějaká ta vyhraná soutěž a porta a poté se vcelku nic nedělo celých 15 let. Až do začátku roku 2016, kdy přišel mladý spisovatel Diuk (Vlastimil Čurda), že chce hudební vložku na své autorské čtení. Cizí písničky hrát nechtěla, musela oprášit svoje vlastní. Po této první věřejné prezentaci své tvorby a odhalení duše se s Diukem domluvili na další spolupráci.

Spolupráce s Diukem spočívala v jednoduchosti a tvorbě soundtracku k jeho knihám a univerzu "Muž, který se modlil". Píše mu písničky na základě inspirace postavami zt jeho literárního světa.

Budou se tu tedy objevovat jak její vlastní písničky psané pro sebe tak písničky na přání.

Když mě tady tak posloucháte a hudbě trochu rozumíte, řeknete si, že tomu hlasu cosi chybí. Chybí mi talent a i když na hlase pracuju, bude o ještě dlouhá cesta. Nicméně nedostatek talentu dotahuju nadšením a pílí a co chci sebekriticky říct je, že bych měla víc zůstat u psaní písniček, než u jejich provedení. Pokud chcete napsat písničku na přání, ráda se toho ujmu. Neváhejte mě kontaktovat zde na bandzone, ale raději na FB Elena Jurčeková.

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
1 075
Poslechnuto skladeb
206
Profil registrován
11.7.2016