Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

El Chuppa acoustic-rock / Samotišky

„Since 1956“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jiří Gerat

/zpěv, ak. kytara, el. kytara/

Kuba Hubáček

/kontrabas, basa/

Jura Kaprál

/bumbác bicí/

+

casual guest player

Zuzka Valášková

/flétna příčná/

 

 

 

Bio a historie

Bacha, slyšel jsem historky, že v poslední době se zas objevuje El Chuppanibro. Netušíš co? Tak poslouchej, El Chuppanibro je legendární stvůra, něco jako Yetti, objevuje se občas a znenadání. Svědci říkají, že se objeví, rozbalí omamující koncert, dojme a změní hudbou životy všem v doslechu a zase zmizí. Zní to fajn, ale číhni na starýho Punťu jakej byl! A od té doby, co slyšel El Chuppanibro tak je z něj jen pobrukující si idiot. A to je ten šťastnější, někteří se ani nevrátili!