Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Echonaut garage-pop / Vysoké Mýto

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Dřívka

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

ECHONAUT  

Jsme Echonaut. Kytara, basa, bicí, to je náš zvukoprostor. V něm jsme spolu vyrostli, žijeme a dohromady spojujeme garážovou upřímnost s popovou melodií. Naše písně jsou příběhy z předměstí – o všedních věcech i o cestování na měsíc.

„Za písničkami je cítit hodně práce, to se pozná nejen na souhře, která se předpokládá, ale třeba v promyšlených aranžích, kytarových dotecích a podobně.“
Josef Rauvolf

NAPSALI O NÁS:
iREPORT: Pro Echonaut je každej den refrén. Kapela vybízí k radosti z maličkostí

Youtube Video AA2mJTTl4oEYoutube Video AA2mJTTl4oE

Bio a historie

  • Vznikly jsme jako kapela Dědovy blechy ve Vysokém Mýtě jako projekt party kamarádů z místního gymplu v roce 2005.
  • Za dobu své existence jsme prodělali dvě personální změny - první z nich byl odchod Hanky z postu baskytary a její náhrada Pavlem. Druhou je odchod zpěvačky Kristy. V současném složení složení fungujeme od roku 2012.
  • Během prvních let jsme nahráli několik několik demáčů. Díky získaným zkušenostem jsme v roce 2013 dokázali svépomocí nahrát šestipísňové EP s názvem "V Kostce".
  • To zaujalo jak fanoušky, tak porotu soutěže Mercedez Live Space, kde jsme postoupili mezi 10 nejlepších skupin. Server Bandzone nás označil jako tip týdne.
  • V následujícím období přibývalo koncertů na menších i větších festivalech (Rock For People, Ústecký Majáles, Rockoupání) a klubech (support UDG, Vypasné Fixy, Znouzectnosti, Chinaski). 
  • V roce 2015 jsme nahráli druhé šestipísňové EP "V Asfaltovém Údolí". Mixu i masteringu nahrávky se ujal renomovaný producent Ecson Valdez. Na píseň Cukrovinky Cigarety vznikl animovaný videoklip.
  • V roce 2017 došlo ke změně názvu na Echonaut. Nahráli jsme 3 singly - Refrén, Negativ a Start, ke kterým postupně přibývají videoklipy. Pracujeme na novém materiálu a připravujeme se na koncertní sezónu 2018.