Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Echonaut garage-pop / Vysoké Mýto

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

EKOMPILACE 2018 a NOVÝ SINGL MĚSTO

Upraveno:

Máme za sebou účinkování v projektu Ekompilace 2018, kterej spojuje podporu třídění odpadu s podporou nepříliš známých kapel. Je to příležitost nahrávat ve skvělým studiu Franz Kavkaz a hrát po festivalech. Proč si mezi tisícema kapel vybrali nás, jsme nevěděli. Nahráli jsme ve studiu dva singly a postupně objezdili festivaly v těch nejvzdálenějších místech republiky. K tomu jsme jezdili další koncerty domluvené bookerkou Bárou nebo svépomocí. Ve volných termínech jsme realizovali natáčení klipu na jeden z nových singlů - opět v různých koutech Čech a Moravy - a do toho v týdnu zkoušeli. Poslední letní víkend byl už masakr - 12 hodin v autě a 3 koncerty!

K závěru turné nás napadlo, že i to je možná důvod, proč jsme tu šanci dostali. Dnes je opravdu málo regionálních kapel, které dokážou fungovat. Podle tohohle serveru je jen v našem kraji 1380 projektů a skupin...kolik z nich ale doopravdy funguje? Kolik jich alespoň párkrát do měsíce někde hraje, píše songy, točí klipy, zkouší a nahrává? Lokální kapely a scény s autorskou tvorbou z menších měst skoro zmizely.

Dá se to pochopit. Stojí to energii a musí vás to naplňovat i navzdory tomu, že občas jezdíte jen za cesťák a hrajete pro pár duší. Toho, co děláte si všímá spíš jen parta kamarádů. O to víc si ale ceníme každý podpory, poslechu nebo pochvaly po koncertě!

Na festivalech mám takovou výsadu. Když dohrajeme, kluci balí věci a já jdu s merchem pod pódium, prodávat a podepisovat všechno možný. Za poslední rok jsme se dost sehráli a to se projevilo i v počtu lidí, který se u stánku shlukne. Často se opakují dotazy: Jak je možný, že jsme o vás nikdy neslyšeli? Proč nehrajete na hlavní stagi? Jak je možný, že na vás nechodí víc lidí? A já jen vysvětluju, že jsme rádi, že jsou tady oni. V Rychnově na nás přijelo auto lidí, který nás viděli na Létofestu v Pardubicích, do Písku přijeli jiní jen kvůli nám až z Prahy a tvrdý jádro v Mejtě nerozehnala ani bouřka.

Snad je to důkaz toho, že to neděláme úplně blbě. Děkujeme vám za to, že jste s náma. Hudba bez posluchačů je k ničemu. Budeme rádi, když nás budete dál poslouchat, sdílet, chodit na koncerty a třeba někomu dohodíte naši hudbu.

Na podzim budeme na koncertech šířit nové EKO CD s novými singly a taky pro vás chystáme další dva klipy. Co bude dál, se uvidí. Díky vám moc za přízeň a těšíme se na vás na nějakém podzimním koncertě!

Za ECHONAUT, Piškot


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Sam

Perfektní zážitek v Chocni a hlavně ten hudební zápal. Moc jsem si to užil.

Zobrazit všechny názory »