Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dysangelium death-metal / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Holykaust (sestřih) 2 082 ×
  • War- Maniachrist (2012) 5 027 ×
  • Carmageddon- Maniachrist (2012) 3 307 ×
  • Maniachrist- Maniachrist (2012) 1 886 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Growl, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Hudební formace Dysangelium vznikla 10.4.2011. Jejími zakládajícími členy byl Vihar (dříve kytara v Klan) a Ctibor (dříve bicí v Sabathory). Během prvního půl roku se postupně přidali zbylí tři členové - Oťák (dříve basa v Sinside), Nekro (dříve zpěv v Zordon) a druhý kytarista Dědek. Tato sestava zůstává i po téměř pěti letech fungování beze změn. Za tu dobu kapela odehrála více jak 100 koncertů v klubech i na festivalech, vydala dvě plnohodnotná alba (Maniachrist, Holykaust) a stihla si zahrát s kapelami jako jsou Hypocrisy, Belphegor, Rotting Christ, Septic Flesh, Master, Krabathor a mnoha dalšími a absolvovat i tříkoncertové mini-tour po boku Grave a Malevolent Creation. Naším hlavním směrem je death metal, nebráníme se však ani experimentům s občasnými výjezdy do thrashových riffů i temných vod black metalu.