Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dysangelium death-metal / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Holykaust (sestřih) 2 462 ×
  • War- Maniachrist (2012) 5 367 ×
  • Carmageddon- Maniachrist (2012) 3 496 ×
  • Maniachrist- Maniachrist (2012) 2 041 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Growl, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Česká deathmetalová kapela Dysangelium vznikla 10.4.2011. Zakládajícím členy byli Vihar, který dříve působil jako kytarista v Klan a Ctibor, jenž doposud bubnoval v Sabathory. Do půl roku od vzniku se sestava Dysangelium ustálila a skupinu tak doplnili zbylí tři členové, a sice zpěvák Nekro, který působil v kapelách Zordon a Puritania, Oťák, jenž hrál na baskytaru v Sinside a druhý kytarista Dědek.
Tato sestava zůstává téměř šest roků beze změn, nahrává dvě alba Maniachrist (2012) a Holykaust (2014), odehrává přes sto koncertů po českých a zahraničních klubech a festivalech, z nichž největší jsou Brutal Assault, Czech Death Fest a Gothoom Open Air Fest. V roce 2015 mají Dysangelium tu čest odehrát koncert po boku legendárních Krabathor a tři koncerty s Malevolent Creation a Grave. Kapele není cizí účinkovat na benefičních koncertech, jako je například Metal For Hope.
První změna v sestavě Dysangelium nastává na konci roku 2016, kdy kapelu opouští baskytarista Oťák, kterého nahrazuje Vašek ze Sceletons. Koncem roku 2017 ze skupiny odchází kyrtarista Dědek a je nahrazen Majklem, jenž působil v Infernal Heretic. V současné době se chlapci z Dysangelium soustředí na tvorbu nových skladeb, které plánují vydat na třetím CD v roce 2018.