Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dying Behind Bars thrash-death / Praha

„Album Wrecked na Spotify, iTunes, Amazon,.....“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Growl, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Peterson - Kytara, zpěv

Kibor - Kytara

Filas - Basa

Libor - Bicí

Odkazy:

http://www.facebook.com/pages/Dying-Behind/119365261437585

Amazon

https://www.amazon.de/s/?field-keywords=music:Dying%20Behind%20Bars%20-%20Wrecked

Supraphone

https://www.supraphonline.cz/album/344735-wrecked

 

Bio a historie

Hell,

Dying Behind je thrashová kapela z Prahy působící na scéně od roku 2009, kdy došlo k osudovému setkání a vytvoření prvotní 5ti členné sestavy, která se po sérii odchodů, výměn a návratů spoluhráču ořezala na nutné minimum 3 členů. Nastalo asi 2 leté a marné shánění spolehlivého a motivovaného kytaristy, což vyústilo v rozhodnutí pokračovat ve třech. Během tohoto období vznikla zkušební nahrávka DEMO 2012, kterou se kapela rozhodla nijak oficiálně nevydávat, ale pouze na ukázku dočasně umístit na internet.

Poté, co bylo jasné, že shánění čtvrtého parťáka je jen ztráta času se roce 2013 Dying Behind zavřeli do studia, aby nahráli alespoň část z té doby existujících 13 písní. Na CD byla umístěna tvorba z období 2009-2011 a k dispozici jsou na CDčkách, která šíří členové kapely, nebo ve formě mp3, ktreré jsou zdarma ke stažení z internetu.

Podzim roku 2013 se nesl ve znamení křtu a koncertní podpory prvního alba s názvem "Surprise From Inside". Začátkem roku  2014 se konečně podařilo obsadit post kytaristy a kapela pokračovala až do léta v koncertní činnosti ve čtyřech. V létě přišla na řadu koncertní pauza kvůli přípravám na druhou dlouhohrající desku, která obsahuje tvorbu bandy za období 2011-14. Ta spatřuje světlo světa v září a bude obřadně zcákána 19.9. v pražském Fatal klubu. 

Děkujeme za přízeň jak virtuální na internetu, tak fyzickou na koncertech.

Stay metal !!!