Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Druga folk-rock / Praha

„fantasy-music“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Přání tvých návratů (ukázka)- Pramenům a vílám (maxisingl) (2016) 15 ×
  • Víla (ukázka)- Pramenům a vílám (maxisingl) (2016) 23 ×
  • Pramen pod skalou (ukázka 2016)- Pramenům a vílám (maxisingl) (2016) 42 ×
  • Dobrý duch koňských hřív (lyric 2015)- Tři písně (maxisingl) (2013) 102 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Letní tance (live 2015) 140 ×
  • Pohár a lovcův roh (live 2015) 69 ×
  • Svědomí/Sudičky (live 2015) 48 ×
  • Ovčák a panenka- Tři písně (maxisingl) (2013) 244 ×

Novinky

Dešťové zažívání v Nuslích

Ani déšť nás neodradil!!! A moc děkujeme všem, kteří v sobotu na Synkáči v Nuslích vydrželi pod stromem a pod deštníky, třeba i tančili v kapkách a kalužích. Zažít Nusle jinak! bylo prostě dokonalou ukázkou platnosti Murphyho zákoníku. A přes všechnu tu deštivou smůlu jsem nebyl z koncertu zklamaný.

Celý den se obloha škaredila, ale po nočních přeháňkách už stihly ulice vyschnout. Meteomapy ale vyzradily, že s 95% šancí bude po páté odpolední v Praze slejvák jako z hasičský hadice. Bohužel už při zvukovce nám nebe nad hlavou zčernalo a bez deště jsme dokázali zahrát jen pár úvodních písní. Už jsem zažil koncerty, kdy plachta na pódiu duní pod proudem přívaláku tak hlasitě, že se muzikanti na pódiu neslyší. Poprvé jsem však zažil situaci, kdy mne škvírou v plachtě déšť zlil a mezi kabely a odposlechy si voda hledala nová řečiště doposud nepojmenovaných veletoků. A diváci statečně skryti pod stromem a deštníky tančili a poslouchali nás. Zasloužíte si za ten hrdinský čin velký dík.

Zažít Nusle jinak není jen o drsných zážitcích s dešťovou pohromou, ale především o setkávání. Jako nuselský rodák jsem mezi stánky potkával své bývalé kolegy z knihupectví, sousedy z rodného domu, rodinu i bývalou spoluhráčku z Drugy, kterou jsem věru nečekal. Ochutnal pivo Tambor, které mne moc neoslovilo a pochutnal si na skvělé klobásce. Snad za rok nám bude počasí nakloněno a zahrajeme si tu znovu. :) Díky a zdraví za Drugu Vořech.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Shashek

Ahoj, moc pěkné to máte. Díky za přidání do spřízněných. Oplácím a přidávám se do Vaší fanouškovské základny. Kdybyste měli zájem, můžeme dát někdy něco společně, když už tu náš Hradní svícen mistr Vořech objevil.:-) Šašek

Zobrazit všechny názory »