Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dresscode crossover-rock / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • V_PASTI 1 060 ×
  • PROBER_SE 817 ×

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26

Dámy a pánové, DĚKUJEME!!!

Upraveno:

V pátek 7. 9. 2012 DressCode oficiálně ukončili svou tour, v pražském RockCafé, kde ji v lednu 2009 začali. Kruh se uzavřel.

Tímto chceme vyjádřit obrovské DÍKY vám všem kamarádům a fanouškům, kteří jste u toho byli s námi, a to nejen v poslední pátek, ale celých pět let od roku 2007, kdy kapela vznikla, až do teď. Bez vás by to nešlo! Vaše podpora a důvěra bylo to, co nás drželo a hnalo dopředu! DĚKUJEME!

Děkujeme i všem kamarádům z kapel, se kterými jsme si mohli zahrát za skvělou muziku a skvělé mejdany.

Velké Díky patří i oběma našim bývalým bubeníkům - Majkovi, za to, že v březnu 2007 společně s Lukášem položili základy kapely DressCode, a samozřejmě za to, jak se parádně zhostil své role speciálního hosta na posledním koncertu. A Zrnovi, který kapelu po Majkově odchodu znovu nakopl a posunul na další level.

A v neposlední řadě, velké Díky patří i všem současným členům kapely DressCode, kteří vydrželi až do finále, a byli skvělí! Lucy, Pepe, Dave - obrovský respekt!

Jak se říká, něco končí proto, aby něco jiného začalo, a kdo ví, třeba se naše cesty znovu spojí...

Keep Rockin´...

Lukáš / DressCode


Odra Boat 2012! Rock'n'Roll na hřišti! Mazec!

Zdar vespolek!
Tentokrát chceme poděkovat rovnou dvakrát!

Za prvé, DÍKY všem, kteří si s námi ve čtvrtek 21. 6. užili excelentní DressCode V.I.P. party na Odře! Byli jste skvělí! Díky samozřejmě patří i našim sponzorům AGENT16 DESIGNS2Killers - Opaskové spony a pásky, a Hell.cz za vychytané ceny do tomboly a mistru FotoPetrovi za "very najs bjůtyfl obrázky barevný" z akce!

A za druhé, DÍKY pořadatelům fesťáčku Rock´n´Roll na hřišti za pozvání na tenhle skvělý sobotní (23. 6.) mejdánek, a všem fanouškům za podporu!

Fotky z akce můžete čeknout tady nebo tady!

Užívejte si léto, a poslouchejte rockovou muziku a DressCode!
Stay tuned na našem webuFacebooku a BandZone!

DressCode


core-N-uto Night - trojkapelní mejdan!

Zdar vespolek!

S malým zpožděním, ale o to více, chceme poděkovat VŠEM, kteří ve čtvrtek 17. 5. nečučeli doma nebo v knajpách na hokej (i když ve čtvrtek to byl zápas pro náš tým vítězný, narozdíl od sobotního), a dorazili do žižkovského klubu XT3 na trojkapelní mejdan s názvem core-N-uto Night!

Opět zahrála osvědčená trojkombinace kapel Hoodermaniax, DressCode a Never Left Behind, přímo v tomto pořadí. 

Večer otvírali čím dál tím lepší "Maníci" s alternativním crossoverem a výbornou zpěvačkou Markétou. Za nimi jsme na to vlítli my, a užili jsme si to parádně! Ačkoliv se bohužel čtvrtfinále hokejového mistrovství světa podepsalo na návštěvnosti, nic jsme neošidili a šli jsme do toho s plným nasazením a vervou sobě vlastní! Mazec musí být :D!!!
Akci uzavírali mazečkáři Never Left Behind, kteří svým nekompromisním nářezem opět ukázali, že se s ničím a s nikým nemažou. 

Ještě jednou DÍKY všem, kteří do XTéčka dorazili, a díky frajerům z NLB za pozvání na tento trojkapelní mejdan!

Na našem webu očekávejte fotky z akce & stay tuned - na našem webuFacebooku a BandZone!

A teď BACHA! Už za měsíc, přesně ve čtvrtek 21. 6. vypukne naše každoroční V.I.P. party ODRA BOAT 2012!!!

Čekujte náš web a "social media" profily pro další info a nezapomeňte si včas zabukovat palubní lupeny! Kdo zaváhá, nepluje!

Zdar, DressCode


1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26