Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dream of Floyd progressive-psychedelic / Olomouc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Shine On You Crazy Diamond 145 ×
  • Dream of Floyd - Mother 177 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hudební projekt Dream of Floyd vznikl v roce 2013 jako seskupení zkušených muzikantů, kteří se rozhodli rozšířit své působení v ostatních kapelách o hudební těleso prezentující co nejvěrněji část tvorby legendární skupiny Pink Floyd.

Zakladatelem je kytarista Ladislav Štěpánek, který se dlouhá léta jako jediný z členů věnuje výhradně tvorbě skupiny Pink Floyd. Společně se zpěvákem projektu, Tomášem Borůvkou, k sobě přizvali další muzikanty, a to kytaristu Zdenka Dobrého a bubeníka Pavla Bečicu, oba ze skupiny Yantar, dále basistu Radka Lindnera z blues rockového seskupení Sešlost a zpěvačku Lucii Borůvkovou.

Dream of Floyd má již za sebou několik vystoupení a v současné době se snaží rozšířit svou tvorbu nejen o další skladby, ale i o další členy, kteří by projev projektu ještě obohatili.

Project Dream of Floyd je připraven se svým zhruba dvouhodinovým vystoupením účinkovat na jakékoli společenské či firemní akci, stejně tak v hudebních a rockových klubech nebo na hudebních festivalech. Součástí samostatného vystoupení projektu Dream of Floyd je samozřejmě i odpovídající světelná show včetně videoprojekce.

Bio a historie

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
1 188
Poslechnuto skladeb
322
Profil registrován
2.1.2015