Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Douxis Morte doom-folk / Bystřice nad Pernštejnem

„2008-2014“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zazvonil......

Vše co má svůj začátek, má jednou i svůj konec. Po šesti letech existence a 4 a půl roku vystupování kapela ukončila svoji činnost. Děkujeme všem fanouškům za podporu ať už přímo na koncertě a i těm, kteří nás podpořili koupí našeho CD Soulmates. Dík taktéž patří Paulímu, Tupejžovi a Láďovi Budíkovi, pořadatelům koncertů a zvukařům.

Toť vše.


Until we die!

Upraveno:

Máme prosinec, konec roku je za dveřma. A protože je potřeba konec roku vždy kvalitně oslavit, dovolujeme si vás pozvat na letošní poslední akci. K poslechu i tanci hrajeme samozřejmě my a dalších pět kapel, takže bude stoprocentně o co stát.

Tož doraž v mezisvátkovém čase na kvalitní muziku!

Until we die!


Nihilism and happiness

Upraveno:

Zdravíme po dlouhé době!

Dneska jsme přidali další skladbu, která není ovšem žádnou novinkou. Vystupujeme s ní už snad rok, takže ji někteří z Vás důvěrně znají. 

No a o čem to vlastně je? Vše je tak, jak napovídá název. Dva protipóly, který se neustále střídají. Boj, kterej nejde vyhrát. Kontrastem k textu zachycujícímu složitost lidského pohledu na svět je melodie, která těží ze své jednoduchosti. Snad i trochu evokuje hradbu středověkého města. Takže tady je: Nihilism and happiness, samozřejmě volně ke stažení.

Pokud se Vám tato skladba (nebo i skladby ostatní) líbí, máte možnost si ji (je) poslechnout živě na Folk metal festu v Tišnově 26. října. Akci doporučují všichni folk metalisté z regionu, tak doražte aspoň na Vesnu, nebo Cruadalach ;-)

Tak příjemný poslech a na viděnou v Tišnově!

by tupejž