Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dora Bondy pop-acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • DORA BONDY - Give me the Key 746 × Stáhnout MP3 zdarma
  • DORA BONDY - Time Keeps Going by 552 × Stáhnout MP3 zdarma
  • DORA BONDY - Crazy - written by Geoff Tyson 407 ×
  • DORA BONDY, Hypersin- No Pain 297 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Dora Bondy is a singer and songwriter from Prague, the Czech Republic, former member of the vocal band MaleeDivy, currently playing in bands OhJeez, Larika, the Geoff Tyson Band, HyperSin.

like me at www.facebook.com/dorabondyofficial

Dora Bondy je zpěvačka a písničkářka z Prahy, je bývalou členkou vokální skupiny MaleeDivy, v současnosti působí v projektech OhJeez, Larika, the Geoff Tyson Band, HyperSin.

"lajkněte" mě na www.facebook.com/dorabondyofficial

Bio a historie

 

Dora Bondy je bývalou členkou ženské vokální skupiny MaleeDivy a  jednou ze tří zpěvaček ska/rocksteady kapely Larika, se kterou koncertovala v Brazílii v roce 2012 a ve které působí dodnes. V osmnácti letech začala spolupracovat s americkým kytaristou a žákem slavného Joe Satrianiho Geoffem Tysonem, s jehož kapelou koncertuje dodnes. Dále působí v projektech HyperSin a OhJeez, Forbidden Fruit.

Dora Bondy studied with proffesor Dagmar Kristenová in her childhood, she used to sing in Kühnův dětský sbor, at the age of thirteen she decided to study singing. She has been studying in the class of Helena Malíková until today. At the age of fifteen she became a member of a female vocal band MaleeDivy and four years later one of the three singers of the ska/rocksteady band Larika which toured Brazil in 2012 and in which she has been singing until today. When she was eighteen she started working with an American guitar player and Joe Satriani's student Geoff Tyson and with his band she plays concerts until today. Besides that she is a member of bands HypesSin, OhJeez and Forbidden Fruit.

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 250
Poslechnuto skladeb
2 002
Profil registrován
21.8.2013