Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DIS-K47 punk / d-beat // Znöjmö

„Máme venku první oficiální klip!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Naše dvouleté výročí!

Dalších skvělých 10 dní s DIS-K47 za náma!!

Za posledních 10 dní jsme zahráli 7 koncertů ( a to ve městech - Vídeň, Strakonice, Kutná hora, Praha, Bratislava, Banská bystrica a Košice ) a najeli jsme okolo 1900km.

Náš malej výlet jsme odstartovali společnými třemi koncerty s alkoholiky z Brna, Moral Hangover. První zastávka byla Vídeň na skvělém místě Pankahyttn, kde jsme si zahráli po boku se slovenskými kapelami The Wilderness a Samorast. Na druhý den jsme se vraceli zpět do Česka, na koncert na garážích ve Strakonicích. Skvělá párty, víc takových míst! Hráli jsem s kapelami Absolutní bezmoc a Conoped.  

Report si můžeš přečíst zde : http://www.fobiazine.net/article/10163/punx-attack-29--4--2017-strakonice---garaze-za-hrbitovem/ .Třetí den na nás čekala Kutná hora, kde i když byla malá účast, užili jsme si to naplno! 

V úterý nás čekal koncert s výbornou crust/metalovou kapelou z Francie, Lust for death v Praze, v klubu Baryton.

V pátek jsme hráli v Bratislavě na legendárních garážích pod přístavním mostem s výbornýma srbskýma kapelama Mutabo a Concrete worms a bandou Tribute to freedom z Nitry, v sobotu jsme hráli v Banské bystrici na akci s názvem Hudbou proti fašizmu v klubu Bosorka, na této akci jsme byli společně s dalšíma 6ti kapelama, z kterých bych osobně vypíchnul maďarský Hanoi a slovenský Cheap talk. A včera jsme náš hluk představili na nejvzdálenějším místě z výletu - v Košicích, po boku crustfolkového one-man projectu Samotár a skvělé kapely Samorast!

Díky patří všem pořadatelům, všem co na akce došli, za chutné jídla na akcích, za nocleh, Cirdovi za půjčení dodávky atd...

!!! DIS-K47 still continues !!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Adam Smith

Gratuluji ke dvěma letům existence i k úspěšnému tour, a přeju hodně chuti a energie do budoucna, našlápnuto máte skvěle!

Zobrazit všechny názory »