Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Petrol Station pop-punk / Kladno

„Debutové EPko "Too Close, Too Far" nahráno!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Debutové EPko "Too Close, Too Far" nahráno!

Upraveno:

S radostí (a úlevou) oznamujeme, že jsme včera konečně dokončili nahrávání našeho debutového EPka "Too Close, Too Far"!

Z výsledku našeho několikaměsíčního úsilí jsme totálně nadšeni a už se nemůžeme dočkat, až to vypustíme do světa!

Za tvrdou práci, profi přístup a hlavně trpělivost děkujeme zatím nejšikovnějšímu producentovi, kterého jsme potkali, jímž je mistr zvuku a popíjení kafe s dvojitym mlíkem pan Frantisek Herman.

Taky bychom rádi poděkovali Nikolas Havel ze Stifled (čti "stajfld", jinak tě sežerou!), který se objeví na jednom z našich tracků. Přirozeně se tedy můžeš tešit na dope as fuck feat.


Nové logo, název, EPko a kytarista!

Upraveno:

Vydání našeho debutového EPka, které jsme pojmenovali "Too Close, Too Far" se neúprosně blíží a spolu s ním také přicházíme s novým logem kapely, které bude s EPkem úzce souviset.

Je to tak, zkrátili jsme krkolomný a jazykolamný název "Let's Go To The Petrol Station" pouze na jednoduché a snadno zapamatovatelné "Petrol Station". Za logem a obalem EP stojí šikovný grafik a frontman kapely Stifled Nikolas Havel (na Instagramu ho najdeš jako @fatdactyl), který odvedl skvělou práci a moc mu za ní děkujeme <3.

Pokud všechno půjde jak má, EPko by mělo spatřit světlo světa někdy v půlce léta. Chystáme se vydat i nějaký ten klípek, lyrics video a pak samozřejmě, až najdeme a zaučíme nového kytaristu, chceme začít jezdit koncerty, takže sleduj pozorně náš Facebook!


Máme novej song s lyric videem! Mrkni, sdílej, lajkuj, subscribuj!

Upraveno:

Po dlouhý době jsme se rozhodli konečně dát zase něco dohromady a vznikla z toho naše nová písnička School Years, ke které udělal náš staronový basák Matěj krásný lyric video ♥
Za nahrání, super přístup a nervy děkujeme Frantisek Herman 
School Years definuje a ukazuje náš vztah k létům, kdy jsme chodili na střední a věci pro nás tak nějak krásně plynuly, neřešili se žádný velký problémy a rádi jsme v ní zavzpomínali na tuhle dobu ♥

PS: pořád platí hlasování v soutěži, kde může každý jednou za hodinu dát hlas naší kapele, budeme moc rádi! 
ODKAZ: https://www.musicmap.tv/clanek/basin_2017_eliminace

Youtube Video -WOon0LMMPIYoutube Video -WOon0LMMPI