Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Diago Hustrei death-thrash / Malšice

„Má výzva k vám!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vám!!

Upraveno:

A teď jedno mé osobní sdělení. Doba.ve které žijeme,je,přinejlepším,složitá.Všichni víte,o čem mluvím.Slované jsou opět na jídelním lístku kanibalů světové iluminace.Apeluji na každého z vás-zůčastnit se říjnových voleb není jen gesto,je to povinnost každého z nás-tedy i tvoje!!Kulturní akce jako jsou Táborská setkání,rockové,punkové a metalové koncerty českých,moravských,slezských a slovenských kapel,vystoupení skvělých dechových hudeb,pěveckých sborů,konání sportovních událostí,turistika,zdravotnictví,školy,vyučující naše děti pravdivou historii našich předků,památka tvrdého boje proti nacizmu,jež svedli hrdinové,pohrdající v zoufalství vlastními životy,památka tvrdé dřiny našich dědů,babiček,otců a maminek-to oni nám vybudovali naši zem-to vše je nyní v sázce jako v hloupé karetní hře!!
Bratři,sestry!!Nenechte se obalamutit lacinými sliby prozápadních politiků!!Ženou nás přímo do chřtánu bestie,jsouc připraveni obětovat celou zemi,naše milované ženy,děti,matky,otce,naše dědictví,touhy,sny,cíle,jsou odhodláni zničit veškeré naše úsilí,chtějí zničit náš svět,obětovat města a vesnice-a to vše za pár teplých místeček v zhýralém systému,takzvaném "novém světovém řádu"!!!Nechci zde přednášet nějaký svůj politický postoj,nejsem politik,jsem rocker a dělník.V očích mnoha sofistikovaných a vzdělaných debilů jsem lůza.A pokud mě tito penězožrouti a poměpotopáři tak vnímají,jsem na své členství v tzv. lúze patřičně hrdý!!Nepochybuji o tom,že všichni milujeme svou vlast.Žádám vás o důkaz naší společné lásky k zemi České!!Pojďme k volbám-a volme srdcem!!Nejsme bezmocné stádo ovcí,jsme Lvi!!A lvům se nikdo nesmí odvážit poroučet!!Ať už budeš volit toho či onoho,zůčastnit se voleb 2017 je nejen tvoje povinnost,je to i tvoje hrdost,svobodné vyjádření tvého postoje,tvoje vlastní volba budoucnosti naší milované země!! Vol dle svého nejlepšího vědomí a svědomí!Vol srdcem.Neprosím tě o to,já tě o to žádám.Jsi Lev či Lvice,hrdý Čech,hrdý Slovan!!Rozhodni sám,jako mocná šelma,která se před nikým neskloní.Děkuji ti.
Jiří Salaba


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »