Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dhepo r&b-stoner rock / Rakovník

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Prošlá lhůta. 25 let po záruce. Dhepo. 15 let železa.

Ve středu 7/5/2014 vystoupíme v Rakovnickém Domu Osvěty jako support skupiny Prošlá lhůta, která touto štací oslaví 25 let aktivního i neaktivního muzicírování po západě a středu naší vlasti.

Abychom popřáli dostatečně a stihli zahřát i ty největší opozdilce, máme na playlistu připraveno 16 věcí. Nebude to náš úplně standardní playlist, vždyť 25 let se neslaví každý rok.

Já osobně znám PL od svých 15 let a to už tahle partička měla za sebou 6! let hraní. Za další 3 roky (1998) jsme s klukama dali dohromady Dhepo, a když se nám po roce zkoušení už nechtělo hrát jen ve zkušebně, vylezli jsme na svůj první konzert do foyer KC, kde nás podpořil neuvěřitelný dav fans!

V roce 2001, tedy po 2 letech konzertování už jsme stáli na podiu KC Rakovník po boku Lhůtě. Jakétož zadostiučinění. Když na to dnes s Pifákem vzpomínám v šatně za podiem, jen se tomu smějeme.

Alš, ten zpěvák

Dhepo 1999, vlakové depo Rakovník


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »