Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Devil's Shit rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Poslední koncert kapely ve stávajícím složení proběhl

Jak již oznámila většina světových agentur, po odchodu bubeníka Petra Tryskomishe do Asie v lednu 2006 se stejným směrem chystá i zpěvák a občasný kytarista Tomáš Chlívek. Přestože probíhají jednání o uspořádání ještě jednoho koncertu těsně před Tomášovým odjezdem na jaře příštího roku, zatím není nic jisté.

Koncert 8. listopadu byl jako vždy mimořádným zážitkem pro všechny smysly, kterými diváci disponují. Po letech hraní ve stabilní sestavě nastala první změna - za bicími tentokrát nastoupil jako host Franta Poborský ( nevlastní syn Karla Poborského z babiččiny strany). Přestože kapela projevila obavy, aby jí tento bubeník stačil v tempu, které nasadila, Franta se ukázal jako pravý profesionál a tak už v polovině koncertu bylo možné odvolat odstřelovače, který byl připraven zasáhnout v případě, že by to Franta kapele příliš kazil.

Během koncertu zazněla řada hitů známých hlavně z německých televizních estrád ( např. píseň Dvorek hrůzy proslavil v estrádě Ein Messer Tschurbes náš vcelku známý zpěvák Karel Gott pod názvem Hof des Schreckens, rychlejší verze pod názvem Schreckenhof zase proslavila na MTV kapelu Scorpions), ale i několik pseudonových písní. Na místě je však poznamenat, že vzhledem k neschopnosti kapely zahrát jednu písničku dvakrát stejně lze tvrdit, že všechny písně byly v podstatě nové. Velký úspěch zaznamenal dnes již klasický hit Ukolébavka, při písni Ptáci se v rukou mnoha diváků zase objevily zapalovače, kterými se diváci neúspěšně pokoušeli podpálit nový sál Rock Café.

Jako jediné mínus celého koncertu lze označit fakt, že někteří profesionální diváci se na koncert přes své sliby nedostavili. Management kapely tento problém již řeší podáním několika trestních oznámení na známého pachatele, samosoudce Jevgenij Likvidaščenko slíbil všechny kauzy vyřešit a rozsudky vykonat do jednoho měsíce.

Pokud se vše podaří, koncert vyjde i na DVD, takže něco po této kapele aspoň zůstane. Čest jejich památce!

( Aladár Kabanosváros, hudební publicista a objevitel kufru s dvojitým dnem)


Poslední koncert

No jo, je to tak, poslední koncert ve stávajícím složení ( čert ví, jestli vůbec bude nějaké nové složení, když jsme to takto táhli 10 let) se koná v Rock Café na Národní třídě 8.11. od 19.00. Kdo nepřijde, bude si pak marně rvát vlasy.

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 877
Poslechnuto skladeb
233
Profil registrován
29.10.2006