Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Desert Eagle thrash-metal / Praha

„Nabíráme sílu !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mercenary 367 ×
  • Faith 1 101 ×
  • Time to go away 230 ×
  • Forgiveness 302 ×
  • Retribution 230 ×

Novinky

Povstání z popela..

Přátelé, dlouho se zde nic nedělo a kapela hybernovala. Z plánované krátké přestávky se stala více jak dvouletá pauza, kdy jsme postupně všichni řekli, že už je to asi nejspíš konec naší bestie.

Jak to tak bejvá, všechno bylo nakonec jinak a my se opět sešli v původní (téměř) sestavě. S daleko větší chutí všechno a všechny rozsekat, rozmlátit a rozštípat naší muzikou pět sáhů pod hlínu !


Kvasí v nás nasranost a jsme neurotičtější a šílenější než kdy předtím. Tvrdě makáme, abychom se co nejdřív mohli vrátit na klubová prkna a zahrát pro Vás nejlíp, jak umíme.
 

Těšíme se na Vás, přátelé, těšte se taky!

Jelen


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Vojtěch Kašpar Luňák

Dobrý den, ahoj.

Uvažuji o založení internetového rádia /metal-rock/.
Zjišťuji, kolik kapel by mělo zájem mít zařazeny do „vysílání“ nějakého internetového rádia 1-2 skladby. Pokud jich bude pár, tak z toho asi rádio těžko vzejde a dál Vás otravovat nebudu, pokud to bude vypadat na slušný playlist, pošlu pak mail a další info.

Pokud byste měli zájem, pošlete mi zatím prázdný mail na rockmetalradio@seznam.cz a do předmětu napište rockmetalradio !!!!!

Podmínky by byli:
- nahrávka v poslouchatelný kvalitě
- nemít své skladby registrované pod OSOu, ani jiným správcem autorských práv
- akceptovat, že zatím nebude možné nabídnout kapelám honorář

Rád bych, aby se muzika českých kapel dostala další cestou k potencionálním posluchačům.

Zatím ať se Vám daří!

Vojta

P.S.: Kdyby jste potřebovali grafické práce, portréty, nebo trika i ručně malovaná - FB MEESHA, nebo mishawick.wix.com/miwi

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Zobrazit všechny názory »