Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Desert Eagle thrash-metal / Praha

„Nabíráme sílu !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mercenary 346 ×
  • Faith 1 089 ×
  • Time to go away 224 ×
  • Forgiveness 298 ×
  • Retribution 227 ×

Novinky

Povstání z popela..

Přátelé, dlouho se zde nic nedělo a kapela hybernovala. Z plánované krátké přestávky se stala více jak dvouletá pauza, kdy jsme postupně všichni řekli, že už je to asi nejspíš konec naší bestie.

Jak to tak bejvá, všechno bylo nakonec jinak a my se opět sešli v původní (téměř) sestavě. S daleko větší chutí všechno a všechny rozsekat, rozmlátit a rozštípat naší muzikou pět sáhů pod hlínu !


Kvasí v nás nasranost a jsme neurotičtější a šílenější než kdy předtím. Tvrdě makáme, abychom se co nejdřív mohli vrátit na klubová prkna a zahrát pro Vás nejlíp, jak umíme.
 

Těšíme se na Vás, přátelé, těšte se taky!

Jelen


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Let Them Burn

LET THEM BURN (melodic death) - praha
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- _-_
Zdar Kapelo, hledáme příležitost ke hraní. Rádi kdekoliv zahrajeme . Demo ještě není tak aspoň krátké video z koncertu. Mrkněte pište.
Jinak hledáme...hledáme... hledáme

Zobrazit všechny názory »