Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Depressive Reality death-metal / Praha

„neaktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

????????

Bohužel musíme oznamit že se kapela ocitla ve stavu hybernace ,což spousta lidí nedlouhou dobu tušila.Zatím není nic v plánu.Pracovní a soukromé záležitosti ,kapelu totálně ochromily.děkujeme za podporu.Snad někdy????????????????????


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

tatchmood


Bez profilu

To sekácz prďola:
Nazdar Dejvo – už to nehul, začíná ti to znehodnocovat dlouhodobou paměť…a ty potom překrucuješ fakta a možná jim začínáš i věřít.

sekácz prd´ola


Bez profilu

Zdar, enem tu poznamenám,že dokud byl v kapele Dave,poskládal dohromady s Borisem - skoro 3čtvrtě matroše.........Což nikdo moc neví,hmmm......když tak čtu v profilu bandu D.R..........Znám je oba 2va..a po dohodě s kumpány tatch.and smash,přistoupyli na kompromis,že se budou pod vše podepisovat jménem bandu,......Dave například,za hustˇáky doplácel elektřinu za zkušebnu....né kůlnu,,,atd.Legrace je i fakt,že tu sestavu rozesral Standa smash,mám za to že si to nemyslí,jen oni DVA,ale i další ex-kapely........Si myslím že přeze vše to moralyzování v textech-vědí jen mr.tatch.and smash,že se připravyli o tvůrčí mozky a na pozdější tvorbě bandu je to dost znát.........průměr,zvedám pořád palec,jen pro 1vní 2vě dema a ten jeden song na to the light.......kde zahřmí ten hrom zaduní,tak tu ještě dělal dave and boris....taky nikdá hoši deathoví,nikdá nepřiznali........

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Ahoj metalisti kolegové-hudebníci asi vám ten název nějak proniknul do života- ono za každou info. i vizuální je nějaká duchovní podnět a ten není pasivní jsou to duchovní síly- který nás ovlivnují at chceme - či ne.Pozitivně- či negativně.Já se v r.1990. vydal jinou cestou ruku v ruce s JEŽÍŠEM a je to dobrá volba.Taky Head B.Welsh co hrál v Kornu uvěřil a hraje a zpívá dál v tom stylu nebo Mortification -Steve Rowe aj.Už jste slyšeli křest.kap.Living Sacrifice? to je mazec-ahoj Ex-Ocelot L.H.

Zobrazit všechny názory »