Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Depeše.com folk-dub / Loket

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Šťastné a veselé svátky PF 2011

Drazí čtenáři, posluchači, přátelé.

Chtěl bych vám všem nejprve poděkovat za přízeň, kterou jsme od vás obdrželi v tomto roce. Děkuji, že jste s námi zůstali i přes vnitřní problémy, které naše kapela měla. Děkuji, že jste chodili na naše koncerty a zpívali naše písně. Že jste s námi vydrželi i na tomto webu (depese.com), kde jste společně překročili krásnou hranici 10.000 návštěv.
  Shrnout poslední rok naší kapely je velmi težká věc. Zaprvé Depeše prodělala značné změny v obsazení. Členové přicházeli, vzápětí odcházeli, a nakonec jsme si zbyli zase ve třech (Míša, Vítek, Lenka).  Naše kapela měla tento rok největší složení ve své historii ( 6 členů ). Když se podívám zpět na na tento rok, vidím spousty napsaných písní, které jsme ani nestihli nazkoušet. Vidím pěkný festival na statku Bernard, který jsem pořádal, nebo několik menších koncertů po našem regionu. Vidím festivaly, na kterých jsme vystoupili a spokojené úsměvy posluchačů. Byli i  roky lepší, přesto  byl tento jedinečný. Jak by řekl klasik, když už jsme přižili tohle, všechno ostatní bude procházka rozkvetlou zahradou.
  V roce příštím vám můžu slíbit jen to, že se dočkáte nových tváří, nových písní a lepšího zvuku. Plánujeme malé turné. Festival a klubové koncerty budou samozřejmostí. Také bychom rádi nahráli naše první album. Prostě jdeme do toho naplno a moc se na to tešíme.
 
  Nezbývá tedy než všem popřát štědrého Ježíška, klidné prožití Svátků po boku svých blízkých a štastný vstup do roku 2011.
 
Ať to ladí i v r. 2011 !!!
 
 S přáním hezkých Vánoc a vlídného Nového roku
      Vaše Depeše

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Clochard


Bez profilu

Zdravíme Guitar mana:D

Zobrazit všechny názory »