Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dé Domhnaigh folk-world music / Dobřany

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sally Gardens 5 ×
  • The Laird O'Cockpen 3 ×
  • Morrisons Boffyflow and Spike 24 ×

Novinky

Samhain 2016 v Nižboru

Upraveno:

Omlouváme se našim fanouškům, ale letos na Samhainu tentokrát nakonec nevystoupíme, i když nám to organizátoři původně opět nabídli se slovy: " Počítáme s vámi, rezervujte si v kalendáři tenhle termín." Chápeme, že obměna kapel je třeba, ale nechápeme, proč nám účast znovu napevno slíbili a proč nám o zrušení neřekli dřív, ale až týden před samotným festivalem, když už jsme s tím počítali a dokonce kvůli tomu zrušili jinou akci.  A navíc jsme se o tom dozvěděli nejdřív úplnou náhodou jen z internetu :-( Je nám to líto (i proto, že jsme s nimi vycházeli doposud v pohodě), v Nižboru jsme hráli 5 let a nižborská krajina nám učarovala, bylo to fajn ;-) Tímto děkujeme týmu organizátorů-koordinátorů za názornou ukázku tak náhle zvláštního "seriózního" jednání, a tedy i za další super zkušenost do života... Evidentně si tu někdo v tichosti změnil pravidla během hry a to se prostě nedělá, že?

 

 

HOLA!

Naše první CD je na světě!

Křest proběhl 29.4. 2016 k 10. narozeninám kapely :) Jeho kmotry se stali sami Poitíni, keltský duch Bohdan, ředitel ZUŠ Jan Vozár a starosta Dobřan Martin Sobotka. Kapela představila pestrou paletu kousků ze svého prvního CD a došlo i na společné super nabitá čísla spolu s jejími bývalými členy Kristýnou Šeflovou, Bárou Smolovou, Ondrou Hodanem, Vláďou Rathouským a Štěpánkou Jindrovou. Poitín pak parádně zahrál ve složení Jaroslav O.Macháček (housle), Jeremy King (zpěv, bodhran), Jan Brabec (buzuki) a bývalý člen Jiří Vyšata (harfa) a i pohádku od J.R.R.Tolkiena jsme si v podání pana inžinýra G. poslechli.

CD bylo nahráno během jednoho roku ve studiu Mistra zvuku Ondry Čmeláčka Fraňka a obal s bookletem vytvořil Honza Blažek, vše za přispění Města Dobřany. CD je možné si opatřit na všech našich koncertech.

Díky všem našim spřízněným duším! :)

Fotky z křestu na http://zusdobrany.rajce.idnes.cz/10_let_De_Domhnaigh_29.4.2016/ a http://dedom.rajce.idnes.cz/De_Domhnaigh_-_10.narozeniny_a_krest_CD%2C_ZUS_Dobrany%2C_29.4.2016_1/


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
4 928
Poslechnuto skladeb
889
Profil registrován
9.4.2012