Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DeColt hard rock-rock'n'roll / Praha

„Nový singl - Srdce z Ocele“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový singl

Upraveno:

Přátelé, kamarádi,
jak jsme slíbili, máte to tady! Náš nový singl "Srdce z ocele".
V současné době zvažujeme, jestli ho podpoříme i klipem, nebo se na klipy vrhneme až u dalších pecek. Ať se Vám nový hlas DeColtu líbí!
;)


Vítej Láďo!

Upraveno:
Přátelé, kamarádi,
rádi bychom vám představili našeho nového zpěváka Láďu Korbela. Láďa je muzikálový zpěvák a herec. Znát ho můžete z muzikálů Romeo a Julie, Hamlet, Casanova, nebo z těch aktuálních Mýdlový princ, Děti ráje, Mefisto a nebo Čas růží. S Láďou si rozumíme jak po hudební, tak po lidské stránce, což hrálo ve výběru nového zpěváka také velkou roli. Již zítra jdeme do studia točit nový singl SRDCE Z OCELI. Tuto pecku chceme podpořit i novým videoklipem. Trochu jsme přitvrdili a začínáme dávat dohromady i první naše společné koncerty. O všem Vás samozřejmě budeme pravidelně a včas informovat. V odkazu naleznete Láďův duet s Pepou Vojtkem JMÉNO VRAHA z muzikálu Hamlet. Tak příjemný poslech a Láďo, vítej oficiálně v kapele DeColt !!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=fhTyMo3p-ng

Dva vánoční koncerty ČERNOŠICE + BEROUN

Přátelé,

máme před sebou dva vánoční koncerty a zároveň dva poslední koncerty roku 2016. Nenechte si ujít jedinečnou speciální show, kterou již pravděpodobně nebudete mít šanci slyšet. Těšíme se na vás 17.12. 2016 v černošickém Club Kino a 25.12. 2016 v berounském RC PRDEL. Přijďte si společně s námi odpočinout od vánoční nálady na rockovou nadílku. Bude to stát za to :) !!!