Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Decibelo Retardo grunge-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Mrdanga

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Odehrané koncerty:

25.4. 2015 – Dead Jack Klub ( A Crash)

20.6. 2015  – Hospoda Past (Mad Strike, Zachovejte Paniku, Třetí Stupeň Tortury, Zlatý Déšť)

18.7. 2015 -  Dr. Voják (oslava narozenin – soukromá akce)

1.8. 2015 – Strašnickej Vyrvál, Hospoda Past (Búrning Fúel, Scram, Bikini karneval, ANT Mafia, Ice scream)

5.8. 2015  – Baryton (A Crash, Iluze Kontroly)

11.9. 2015  – Dr. Voják (oslava narozenin – soukromá akce)

26.9. 2015 – Garáž Trojka Tachov ( New Morning)

6.11. 2015 – Klub Pohoda Kadaň (Decibelo Retardo, Sníh na schodišti)

21.11. 2015 – U Krále (A.V.Band)

11.12. 2015 – Klub Fatal (Dookies on the Road, Kladivo na hipstery, Willy Cox)

18.12 2015 – U Krále (Vyčůrat a spát, D.D.P.)

15.1. 2016 – Sběrný suroviny ( Acid Row, Lora Palmer)

30.1. 2016 – Dr. Voják ( Mullethead, Nikomunic)

5.2. 2016 – RC Ponorka Pardubice ( Bikini Karneval)

12.2. 2016 – Fatal (Bikini Karneval, Hero from Zero, The Booom)

12.3. 2016 – Klub Chilli Cafe Jihlava (Bikini Karneval,  Neznámé malé děti co nám nakopali prdel)

1.4. 2016 – Baryton ( Poron Slat (PL) )

8.4. 2016 – One Way Kolín (Indiánská rezervace, Bikini Karneval, The Crushers, blank out)

17.4. 2016 - Žižkovská noc

22.4. 2016 – Dead Jack Club (A Crash, Karel Aquarel)

2.5. 2016 – Cross Club (Azor – Israel, Interpunkce)

5.5. 2016 – Modrá Vopice (Pipelines, The Neladíme)

10.6. 2016 – Chapeau rouge (The Booom, Signály, 20 minutes)

12.6. 2016 – Punk 4 Free Cross – ( Sex Deviants, Jet 8, MHD, V.T.Marvin, Dilemma in Cinema, NVU, Až Naprší a Uschne, E!E, MZH)

13.8. 2016 – Strašnickej Vyrvál ( WOSA, Bikini Karneval, Homesick, Scram, Fancy Foxx)

14.8. 2016 – Café na půlce ( Snyder, EFco)

19.8. 2016 – Dr. Voják – 18tiny Kriss

24.8. 2016 – Jekyll a Hyde Plzeň – (Acid Row)

2.9. 2016 -  Tachov Garáž 3 – (Snyder)

7.10. 2016 – Klub Metro Beroun – (E!E, Bikini Karneval)

22.10. 2016 – Fatal ( Acid Row, Bikini Karneval, Hochi East)

28.10. 2016 – Počeplice Stodola (Thanx, Třetí stupeň tortury, Vylitý Braníky)

7.1. 2017 – Chambers Bar ( Faraday)

21.1 2017 – Zimní Paranoir (Acid Row, Wosa, Bikini Karneval, Vysoké napětí, Afterspoon, The Boom)

4.2. 2017 – Show me RnR (The Ribs, Stick n OFF, The Hills, The Void, Hansen)

18.3. – 2017 – Ledeč nad Sázavou (Třetí Stupeň Tortury, Primitiv Plebs, Menstrual Soup)

23.3. 2017 – Žižkovská noc Fatal (Znouzectnost,  Bikini Karneval, Wosa, Paragraf 219, Deliwery)

15.4. 2017 – Počeplice Stodola – (Vychcaný knedlíky, Thanx, Třetí stupeň tortury)

19.4. 2017 - Strahov (silicon hill) Klub 010 – ( Gangsta Ska, Flying Horses, První – Poslední, Choré Vzťahy, BIKINI)

22.4. 2017 – Kočičky Dead Jack klub – ( Třetí stupeň tortury, Marek Jan)

1.5. 2017 – Prvomájový Festiválek Ústí nad Labem – (Nerrea,, Strange Fetish, Paralet, Původní receptura, …………)

26.5. 2017 – Punk proti rasismu Fatal (NVU, Just War, Thanx, Vychcaný knedlíky, Barbar Punk, Lihový milice, Dezert of the Day)

1.7. 2017 - Verbíř Fest (Imodium, Lili Vilit, Družba, Uprise from The Ashes, ..........)

22.7. 2017 - Mazeček fest Počeplice (Třetí stupeň tortury, Dr. Greenstein, Hulit bullet, Beatiful Cafillery, Družba, .........)

5.8. 2017 - Kravín Fest Chválkov (Totálni nasazení, V.T. Marvin, Psychohlína, Čertůf punk, Zputnik, Mullethead, .....)

8.9. 2017 - Paranoir Kemp - (Lety mimo, Znouzectnost, Afterspoon, Acid Row, Poron Slat....)

16.9. 2017 - Riot over river 2 proti rasismu - (Totální nasazení, RozpoR, Chasing Christy, RV4, Afterspoon, MIEA....), 

29.9. 2017 - POPOFEST 2 - (Rockass, ...............)

2.10. 2017 - Stoner Fatal - (DEAF FLOW - GER, Langfinger - SWE)

4.10. 2017 - Strahov Open Air - (Wohnout, Cocotte Minute, Lety Mimo, Circus Problem, .......)

11.10 2017 - Kraków Poland - (Кальк)

20.1. 2018 - Zimní Paranoir Kemp (Vyčůrat a spát, Třetí stupeň tortury, Vysoké napětí, Bikini Karneval....)

17.2. 2018 - Klub fatal (Scream of the Lambs, Censorshit)

24.3. 2018 - Žižkovská noc U Habásků - (Evil Buddhist and the Cyclop Apes, Arrogant Twins, NEVEREASY, ....)

4.4. 2018 - Kolín - Pod Hodinama - (Peteys Dead - ISR)

14.4 2018 - Stodola Počeplice - (Vychcaný Knedliky, Galanti, Česká Disharmonie......)

18.4. 2018 - Show Strahov - (The Switch, J!Scream, Gangstaska, Rychtank, Špuntkvaně.....)

20.4 2018 - Kočičky Výročí - (Homesick, Bikini Karneval)

31.5. 2018 - Storm Club - (The Unholy Preachers, Jet8, Přísun Povolen)

15.6. 2018 - Balada Bar - (Vychcaný knedlíky, Do Řady!)

27.6. 2018 - Chapeau Rouge - (Cigarette Syndrome, Broken.45)

30.6. 2018 - Zelí Fest - (Gambrz Reprz, Vychcaný knedlíky, Madhouse Express, MIEA, Hliníkové lopatky dědečka Pipýna, .....)