Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dark Panther Studio classical music-metal / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zárodek tohoto mého skladatelského projektu vznikl zhruba v polovině roku 2015- tehdy jsem investoval do vylepšení vybavení a zřídil si pomocí syntezátoru, počítače, DAW softwaru Sonar Professional a aktivních studiových monitorů takové malé hudební home studio. Následně jsem se začal se softwarem učit zacházet a momentálně pracuji na svém prvním orchestrálním albu "Dreamland", z něhož je i hudební ukázka úvodního intra tady v profilu. Hudbu zkrátka miluju-  rock, metal i orchestrální. Mimo vlastního skládání hudby (včetně scénické) dělám i mastering nahrávek a komponování na objednávku , takže kdo by jste chtěl nějakou svou nahrávku vylepšit, pročistit, nebo k něčemu složit hudební motiv, určitě mi napište a dohodneme se.

Bio a historie

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
441
Poslechnuto skladeb
129
Profil registrován
8.3.2016