Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čtvrt na smrt acoustic-punk / Praha

„S mapou bez legendy“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Náročná Žižkovská noc, poklidnej Duben

Upraveno:

Na Žižkovský noci jsem vystoupil třikrát. Pokaždý s jiným setem, pokaždý na úplně jiným místě a s jiným publikem. Náročnej víkend, kterej jsem si moc užil a děkuju všem, co dorazili. Jak ve čtvrtek, tak v pátek jsem otevíral program večera a s vaší podporou to pokaždý bylo moc fajn.
Jestli máte někdo fotky (třeba v Carpe Diem pobíhalo lidí s patřčným aparátem habaděj), budu moc rád, pokud pošlete na ctvrtnasmrt@gmail.com.

Tam mi můžete napsat, i kdybyste zatoužili po mé přítomnosti ve vašem klubu. Klasicky hraju za tisícovku a cesťák, ale pokud děláte něco tak trochu na punk, jsem schopnej udělat formát "do klobouku", dobrovolný vstupný...je mi to fuk.

V Žižkovsko-karlínském tunelu hrávám často, ale nepravidelně. Nějčastěji mezi 5 a 6 odpoledne ve všední dny. Místní akustika je boží, je to úplně jinej zážitek, než kterej vám nabídne koncert s pódiem a mikrofonem, takže až budete přemejšlet, jestli kopec objet busem, nebo si udělat procházku, myslete na mě.
.
Pokud jste mě na ŽN nezastihli, nebo se chcete přijít podívat na klasickej koncert znova, budu jedině rád. Dubnové příležitosti nabízím tyto:

11.4. - Army of Dreamers, Pernerova 26
27.4 - Café Pavlač,  Víta Nejedlého 23