Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cross The Line grunge-rock / Brno

„R.I.P. Lukyne :(“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Road 460 ×
  • Mother Working 272 ×
  • Suicide 247 ×

Novinky

Nothing last forever....

Kamarádi, fanoušci....

Po delším uvažování jsme se rozhodli éru kapely Cross The Line ukončit. Cesty nás čtyř se jednoduše rozešly a jelikož jsme vždycky byli kapelou, která nechce dělat nic jen napůl, jiné řešení nám nezůstalo. Za několik let společného fungování jsme nasbírali spousty žážitků, srandovních příhod, zkušeností a občas také rozbrojů, to vše mezi čtyři lidi, kterým jde o společnou věc prostě patří.

Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na fungování Cross The Line podíleli, podporovali nás a zavítali na náš koncert. Moc jsme si toho vážili a věřte nebo ne, bez vás by to nemělo žádný smysl... děkujeme! Pevně věříme, že většina z vás se s námi přijde rozloučit na poslední koncert, který se koná 7.3. v brněnském klubu Desert. Budeme se těšit!

Ondra, Vojta, Vitas, Lukáš

FB event zde.


Nové songy + CD + křest!

Upraveno:

Ahoj kamarádi!

Dopracovali jsme se konečně do stádia, kdy Vám můžeme hrdě oznámit, že šíření brněnského grunge-rocku právě začalo! :)

Právě dnes oficiálně vydáváme naše první EP s názvem The Road. CD obsahuje pět songů a objednat si ho za symbolickou cenu 50,- Kč můžete na emailu crosstheline@seznam.cz. K dispozici bude na všech našich koncertech, na požádání Vám ho zašleme poštou nebo osobně předáme.

Křest The Road proběhne 26.9. v jednom z brněnských klubů (o podrobnostech stále jednáme, vše se včas dozvíte).

Jako menší větší návnadu jsme zde umístili hned tři songy k poslechu!

!UPDATE! Křest proběhne 26.9. v klubu Vegalite (Slovákova ul.) !UPDATE!


Děkujeme za přízeň a brzy na viděnou!

CTL


Ukázka nového EP

Upraveno:

Zdarec!

Nedávno jsme dokončili naše první EP The Road. Název CD naznačuje cestu, kterou jsme ušli a společně prožili. Nebylo to občas jednoduché, ale taky díky vám se podařilo ukončit jedno období a výsledkem je právě naše první EP. V playlistu si můžete poslechnout krátkou ukázku!


The Road obsahuje celkem pět songů, které jsme nahráli  u Franty Šebáka ve slavičínském studiu. Frantovi patří velký díky za vše, co pro nás udělal! EP bude k dostání na našich koncertech a ohledně další distribuce vás budeme samozřejmě informovat ;) Křest proběhne v Brně, ale první zastávkou, kde bude možnost CD získat, je festival v severomoravských Holčovicích už tento víkend!

Mějte se!

CTL