Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Crazy Ducks metal-punk / Strakonice

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

No Disorder

Nedávno jsme vám slíbili jednu novinku, tak tady je. Kapela Crazy Ducks oficiálně končí (respektive již před pár týdny skončila). Chápeme, že teď začínáte hledat kapesníčky, abyste utřeli slzy, ale není potřeba smutnit. Po určitých personálních změnách jsme dospěli k názoru, že nejlepší bude odpoutat se od starého názvu a s novou sestavou a s novými songy nechat vzniknout novou kapelu - NO DISORDER. S radostí můžeme oznámit i první koncert, který se uskuteční 23.5. v Horažďovicích. Přesné místo ještě upřesníme, ale to už bude na nových stránkáchwww.facebook.com/nodisordercz i na http://bandzone.cz/nodisorder
Takže pokud nechcete přijít o novinky ohledně kapely a info o koncertech, najděte si nás na FB nebo na BANDZONE.
To je tedy z tábora Crazy Ducks vše, děkujeme vám všem za přízeň a věříme, že se společně potkáme na některém z koncertů NO DISORDER a dáme si i Tullamore.
CDs


Konec? Ani omylem. Ale změna je život.

Přátelé, kamarádi,

rok 2014 byl plný změn a i díky personálním změnám v kapele jsme se rozhodli, že kapitolu se jménem Crazy Ducks uzavřeme. Neznamená to ovšem, že bychom všechno prodali a rezignovali na muziku. Naopak. Jedeme dál, v nové sestavě, s novou chutí a pod novým názvem, který vám už brzy odtajníme. Zároveň makáme na nových věcech, abyste se mohli na koncertech odvázat a pořádně zapařit. Prostě something old, something new and something irish :)


Hledá se zpěvák!

Život je takovej a jinej nebude... Nemyslitelné se stává pravdou a Crazy Ducks hledají zpěváka. Každý nástroj si zaslouží, aby měl svého majitele, a proto i mikrofon si zaslouží někoho, kdo se o něj rád postará. Nechceme jen zpěváka, ale i frontmana. Za zkoušku nic nedáš!