Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Confidance melodic-death / Vysoké Mýto

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vysoké Mýto - DĚKUJEME TI!

Upraveno:

Zdarec všem!

Pomalu se probíráme ze čtvrtečního lidma namačkaného vysokomýtského náměstí! Každopádně pro naši kapelu velký den zahrát a předskakovat takové legendě, jakou Arakain je! Chceme hlavně poděkovat Vojtovi Sedláčkovi, za možnost chopit se takové šance a zahrát doma před domácím publikem a takovou kapelou. Další velký dík celému týmu DCsound (hlavní zvukař, podiový zvukař, osvětlovači, technikům), za super práci a spolupráci. A hlavně díky publikum, které bylo od ještě nechodicího až po starší ročníky.Za nás super! Dalšímu ročníku Týdne Hudby přejeme ať se vydaří jako tento, který byl pro každého a mohl si vybrat z celého týdne aspoň jeden den svůj oblíbený hudební styl! 


Nový single NO MERCY k poslechu!

Upraveno:

Zdarec všem!

Do našeho playlistu jsme přidali novou věc, skladbu No Mercy. Moc děkujeme Mikovi, v jehož studiu single vznikl!

Příjemný poslech.


Další koncerty před námi!

Upraveno:

Zdarec všem!

V letošním roce nás čekají 3 prímové koncerty!

Ve čtvrtek 23. 8. všichni na náměstí ve Vysokém Mýtě - v rámci festivalu Týden hudby zahrajeme od 19:00 a po nás od 20:30 ARAKAIN!!!

V sobotu 8. 9. v areálu Cihelka v Blatně u Hlinska zahrajeme s Prolapsed, Tortharry, Melancholy Pessimism, Stercore, Horrible Creatures a Coldblooded Fish!

A v sobotu 20. 10. vyražte do M-klubu ve Vysokém Mýtě, kde zahrajeme se Stolen Lives, Lahar, Anime Torment, Nahum a Kandar!

Těšíme se na vás!