Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Complication alternative-rock'n'roll / Jablonné nad Orlicí

„Novej singl coming soon.Těšíme saa! <3“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ACTS AND MISTAKES - SINGLE 2016- ASPIRING CHILD (2017) 1 547 ×
  • SIGN - BRAND NEW SINGLE 2015- ASPIRING CHILD (2017) 1 801 ×
  • ONE.SIXTY.SEVEN - SINGLE 2015 3 441 ×
  • WAVES- U (2014) 4 355 ×
  • EVERY YOUR TEAR- U (2014) 2 805 ×
  • ALL YOUR SUFFERING- U (2014) 2 049 ×
  • HURRY UP (GO!GO!)- U (2014) 3 669 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Díky, že se zajímáte o nás a naši tvorbu.

The Complication jsou:

JackobSence - zpěv

Radek Jeníček - kytara, zpěv

Schnaubee - basa, zpěv

Daniel Jeníček - bicí, zpěv

 
Booking & management
APPLAUSE booking
Tomáš Paleta
+420 774 231 568
Média a PR:
Soňa Paleta
+420 608 923 442

The Complication to je energie, bordel a hlavně velká láska k devadesátkám. Čtveřice podivínů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock ‚n‘ rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. V roce 2014 jim vyšla debutová deska U a během následujících dvou let se objevují tři singly, které předznamenávají novou desku.

SIGN (2015) - singl

Youtube Video QX2KbC_13bsYoutube Video QX2KbC_13bs


ONE.SIXTY.SEVEN (2015) - singl

Youtube Video 0IJ4aWw9-akYoutube Video 0IJ4aWw9-ak

 

U (2014) - album

 

HURRY UP (GO!GO!) (2013) - singl

Youtube Video E5OlIDsD2akYoutube Video E5OlIDsD2ak

 

Jo a všechny klipy pouštěj taky na Slušným Kanále!

Slušnej Kanál TV

Bio a historie

Srpen 2009

Nakoupili jsme nástroje, zalezli do sklepa místního kina, nazkoušeli pár písniček od Red Hot Chili Peppers ve složení Schnaubí - basa, zpěv, Radek - kytara, Danny - bicí.

Duben 2010

První koncert skupiny The Complicaton se konal v již neexistující kavárně Pod Kopečkem. Pocity byly nepopsatelný. V květnu jsme pak hráli ještě na náměstí v Žamberku. Playlist byl plnej songů od RHCP.


Léto 2010

Bubeník odjel na 3 měsíce do Řecka a Radek se Schnaubim bez jeho vědomí našli zpěváka Lukáše Kyllara. Byly položeny základy k prvním vlastním písničkám. Některé z nich hrajeme do teď, jako třeba "Oh God No", "All Your Suffering", nebo "Every Your Tear" a objevily se i na albu YOU, ale v úplně jiné verzi, na hony vzdálené od té původní.

Léto 2011

V podstatě první koncert s vlastní tvorbou a novým zpěvákem - Branná fest. Nelíbilo se nám ani jméno "The Complication", tak jsme tenhle koncert odehráli pod názvem Tinaftare. Možná to bylo tak dobře, protože ten koncert byl hroznej. :)

Podzim 2011

Seznámili jsme se s kapelou S.O.B. a jejich zpěvákem Jackobem, což se později ukáže jako velmi zásadní moment. Taky jsme odehráli poslední koncert s Lukášem. Bylo to v Rýmařově. O to, co se tam stalo pojednává písnička "My Little". Od listopadu taky hrajeme nepřetržitě alespoň jeden koncert měsíčně (to platí dodnes).

Podzim 2012

V roce 2012 tedy pilně koncertujeme a skládáme. Na podzim jsme se domluvili s naším kamarádem Blažejem z kapely Shatter, že u něj nahrajeme singl. Podle plánu by měl vyjít do konce roku. Nastaly, ale komplikace. Po roce koncertování jako trio jsme došli k závěru, že musíme najít zpěváka, protože to nikdy nebyla naše silná parketa. 10.11. s námi poprvé vystoupil Jackob Sence z už bývalé skupiny S.O.B. a  střihli jsme si spolu song "Epic" od Faith No More.


Jaro 2013

31.3. pouštíme ven první singl "Hurry Up (GO!GO!)". Společně s ním jsme vydali i videoklip. Křest probíhá 6.4. v Žamberku a bylo narváno. Písnička se objevuje v rotacích a hitparádách Radia 1, Rock Radia Brod, Radia Soundwave a dalších. Koncerty už nejsou jednou do měsíce ale většinou jednou do týdne. Hrajeme s kapelami jako Kurtizány z 25. ave, NIL, Mother's Angels, Blue Effect, nebo Už jsme Doma. Plánujeme nahrání celého alba.


Léto 2013

Kvůli nemoci jsme museli zrušit většinu letních koncertů. Pořádně hrát začínáme až na začátku srpna. Polovinu prázdnin jsme strávili ve studiu.

Podzim 2013

Nástup jedné půlky kapely na VŠ nás značně omezuje a nemůžeme zkoušet tak, jak bychom chtěli. Koncerty jsou zase jen jednou měsíčně, většinu času trávíme ve studiu. Na konci roku by mělo vyjít album YOU.

 

Jaro 2014


V podstatě stále pokračujeme v koncertování. Velký zlom nastává 29.6. 2014. Na náš Bandzone.cz profil jsme uploadli celou debutovou desku. Tu jsme sice ještě upravili a jmenuje se U. Ve fyzické podobě vychází na konci července pod vydavatelstvím StreetVoice Records.