Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Closing Balance alternative-grunge / Bruntál

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

WINTER BALANCE FEST

Tak náš poslední oficiální koncert máme za sebou. Doufám, že se to líbilo všem co přišli. My jsme si to náramně užili, protože domácí publikum bylo jako vždy úžasné! Děkujem Vehyklům a Thievsům, že dorazili i v takové kalamitě jaká venku panovala, a vytvořili na Winter Balance Fest opravdu skvělou atmosféru. Díky i dalším kapelám a budem se těšit na jejich další koncerty v Bruntále.

 

CB 


Ashe fest. report

Milí kamarádi, včera v Roští to byla pecka! Díky, že jste přišli a doufáme že jste odcházeli spokojení. Máme nějaké fotky tak koukejte na facebook a těšíme se nějakou příští akci! Ciao,CB

 


Ashe fest.

Ahoj kamarádi,

už dlouho tady nebyla od nás žádná novinka, tak doufám že jste na nás přesto nezanevřeli a dnes večer se přijdete pořádně vyřídit na Ashe fest do Roští!

 

Budem se těšit, a protože David i já se chystáme oslavit tady narozeniny, doufáme, že nás podpoříte jak při hraní tak při tom co se obvykle děje když někdo slaví narozeniny!

 

Tak se uvidíme večer!

Adam