Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Clawed Forehead rock-alternative / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ničím (My Domain, 2015) 479 ×
  • My Domain (My Domain, 2015) 308 ×
  • Entrée (The Promise Of Morrow, 2011) 2 981 × Stáhnout MP3 zdarma
  • The Promise Of Morrow (The Promise Of Morrow, 2011) 565 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Phlegmatic State of My Brain (The Promise Of Morrow, 2011) 2 540 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Nový rozjezd

Změnilo se znovu naše personální a tentokrát i nástrojové složení kapely, více čtěte v Bio. Chystá se nový web. Začneme také více koncertovat. Brzy pro Vás natočíme demonahrávky některých skladeb, co by se mohly objevit na připravovaném CD, které výjde, když vše dobře půjde, na konci příštího roku.


Novinky

Po dlouhé nepříznivé době znovu začínáme zkoušet. Štěpána Filípka na postu violoncellisty v kapele vystřídal Pavel Borský. První koncert v novém složení se koná 6.12.09 ve Znojmě na náměstí.


Novinky

Během léta jsme prošli řadou významných změn. Rozloučili jsme se s Lukášem Marečkem a Kamilou Brázdilovou. Za jejich dvouletou činnost v kapele moc děkujeme. Díky našemu společnému působení vzniklo, podle mnoha recenzí a ohlasů posluchačů, nadprůměrné debutové CD. Čas však plyne neúprosně dál a my se s Pavlem rozhodli pro přípravu příští desky najít nové hráče, kteří by do naší hudby přinesli nové pohledy na naši tvorbu a zároveň zvedli i hráčskou úroveň kapely. Podařilo se nám to začátkem září, kdy jsme se dali dohromady s vynikajícími hráči - houslistou Lukášem Mikem a violoncellistou Štěpánem Filípkem. V současné době znovu zkoušíme celý repertoár a chystáme nové skladby pro naše v pořadí již druhé CD, které se bude nahrávat v průběhu roku 2009. Poprvé se v novém složení krátce představíme 8.11.2008 na minifestu WAITING FOR THE WINTER.

Michal