Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cimbalista Gabriela Jílková classical music-world music

„Debutové album "Kaj pujděm?"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hole, hole - hraje CM Pramínky, cimbál - Gabriela Jílková 198 ×

Novinky

Z Pramínků řeka

Cimbálová muzika Pramínky z Kopřivnice slaví v letošním roce své desáté narozeniny. Při té příležitosti pořádá slavnostní výroční koncert, který se uskuteční v sobotu 23. dubna v Katolickém domě v Kopřivnici. Začátek koncertu je v 18.00 hodin. Cimbálovou muziku Pramínky primášuje Václav Kopelec, na cimbál hraje Gabriela Jílková.

Na výročním koncertu posluchači uslyší to nejlepší, co ve svém repertoáru cimbálová muzika Pramínky má. A zdaleka nepůjde jen o písně lašské a valašské. Muzikanti se podívají také na Slovácko, Slovensko či do Čech. Rovněž zazní písně romské a skladby nefolklorního charakteru. A bude se i hodně povídat a vzpomínat.

Jako host přijede a vystoupí Mladá dudácká muzika ze Strakonic. Ta zpracovává folklorní materiál z jižních až jihozápadních Čech, především z oblasti Prácheňska a vystupuje v tradičních prácheňských krojích. Vedoucím muziky je kontrabasista a zpěvák Patrik Ředina.

Více informací se dočtete na http://www.cimbalistka.cz


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 141
Poslechnuto skladeb
198
Profil registrován
26.9.2010