Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chiomara rock-metal / Karlovy Vary

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Jsme čtyřčlenná partička z Karlovarského kraje, zkoušíme od podzimu roku 2013 v Ostrově.

2014: Máme za sebou první kocerty: na Horním hradě, ve Velichově v hospodě U Lípy, v karlovarském hudebním klubu Irská a v ostrovském M clubu. Začátkem září jsme nahráli čtyři dema, máme program na hodinu, zkoušíme nový věci a rozhlížíme se po dalších příležitostech ke hraní.  S rokem jsme se loučili na koncertu v Irské.

2015:  Začali jsme v únoru hraním v chodovském klubu Skleník, v březnu míříme do Sokolova, na léto chystáme dvě metalové opery v Chebu a na Horním hradě, plánujeme podzimní turné s kapelama Attacus a Dependence.