Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chessneck rock-grunge / Frýdlant nad Ostravicí

„k pravému grunge je třeba se propracovat...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Doba Není Zlá 123 ×
  • Pokoj číslo 36 391 ×
  • Balada Londýnská 229 ×
  • Světlo 194 ×

Novinky

Plodný Chessneck podzim

Upraveno:

Podzim nás zastihl v plodné práci při přípravě nových songů, už nás to příliš táhlo tvořit kdžy jsme od začátku roku cvičili pouze sehrávání stávajícího playlistu s novými i přechodnými členy... máte se na co těšit, minimálně jeden song bude pomalá melancholická balada, ale dojde i na šlapající rytmy :-)

19.10 jsme byli hosty Igora Vašuta v pořadu Harenda na ČRo Ostrava

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3937131


Výkvět Vojkovice

Upraveno:

V sobotu 29.7 se představíme spolu s dalšími osmi kapelami na festiválku Výkvět ve Vojkovicích u F-M, předpokládaný začátek našeho hraní cca 18h. Sestava bude tentokrát bez dovolenkujícího Troníka a s novým bicmenem Honzou.


Foto a Video Sweetsen a FnO 2017

Upraveno:

Do galerie jsme přidali několik obrázků z posledních koncertů Sweetsen fest 2017 a Slavnosti Frýdlantu nad Ostravicí, kde nám výborně vypomohl bicmen Luděk za což mu Děkujeme! Koncerty budou dostupné na Youtube v nejbližší době. Nyní se zaměříme na novou tvorbu a sehrávání s novým bubeníkem Honzou z Kopřivnice, první společné vystoupení by mělo proběhnout na konci července na festiválku Výkvět Open Air ve Vojkovicích. Děkujeme také Všem fanouškům, kteří na nás za vysokých teplot dorazili!