Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chessneck rock-grunge / Frýdlant nad Ostravicí

„k pravému grunge je třeba se propracovat...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Doba Není Zlá 116 ×
  • Pokoj číslo 36 386 ×
  • Balada Londýnská 226 ×
  • Světlo 193 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

My Chessneci chceme hrát melodickou a rytmicky chytlavou vlastní tvorbu která pobaví prostý lid u nás i v zahraničí :-) Libor hrával v kapele TěPéro a dalších, Pepa je zkušený kytarista s praxí z Brněnské hudební scény, Honza hraje i v současnosti v několika formacích a Miro se trochu motal kolem hudby v Anglii, to ještě nehrál na basu... i proto prudí ostatní kluky s pár ingliš songy...

Chess|neck is a grunge rock band from Silesia/Moravia border of Czech Republic. All the members are experienced musicians. Our goal is to play rough but melodic rock blend with other styles to address a wide audience. All the songs are originals of course influenced by our experience and musical feeling.

Bio a historie

Naše formace vznikla původně spojením Lukáše (drums) a Mira (bass) z projektu reinkarnace kapely Excellent (který mezitím usnul navěky) a dvou velmi dobrých muzikantů Libora (guirat/vocal) a Pepy (solo guitar). Zkušebna a residence kapely je ve Frýdlantu nad Ostravicí, Miro hobluje z Ostravy a po odchodu Lukáše je od června 2017 stálým členem kapely  bubeník Honza z Kopřivnice. 

Chessneck neznamená česnek,  fonetická podobnost s cibulovou zeleninou je účelově náhodná, název kapely vychází z angličtiny, kde spojení Chess- šachy, Neck - krk lze volně přeložit jako Šachista.

Hrajeme výhradně vlastní tvorbu ovlivněnou styly rock/grunge/funk apod.